Dnes je 28. listopad 2022, svátek má René
Reklama   •   Koupit reklamu
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Prodloužení životnosti střechy její renovací Přidat slevu
Prodloužení životnosti střechy její renovací
SOUDEK RENOVACE STŘECH - 01. 07. 2022    851
Začátek akce: 01. 07. 2022
Konec akce: 30. 10. 2022

Zjistěte zdarma, kolik by stála renovace střechy na vašem domě na telefonním čísle 776 374 705 nebo emailu [email protected].

Nechat si renovovat starší střechu na domě od odborné firmy je vhodnou investicí, která může střeše prodloužit životnost až o 25 let. Zcela nová střecha není levnou záležitostí, naopak cena renovace začíná od 99 Kč za metr čtvereční střešní krytiny a díky tomu získá dům nový a mladistvý vzhled.

Pro majitele nemovitostí na Hlinecku realizuje renovace střech společnost SOUDEK RENOVACE STŘECH z Miřetic, která nyní nabízí nezávaznou kalkulaci zdarma. Mezi poskytované služby patří nátěry eternitových, plechových a taškových střech, nátěry a čistění fasád, rekonstrukce komínů, údržba a čištění všech typů střech, napuštění krytiny mechostopem – modrou skalicí, která zabrání růstu lišejníků na 15 let a výškové práce.

Renovace střechy je poměrně levným a účinným způsobem pro zvýšení její životnosti. Zároveň se při renovaci odstraní problémy s případnými netěsnostmi střechy, které mohou způsobovat zatékání.

Reklama   •   Koupit reklamu