Nabídka práce/ Dramaturg a PR, propagační pracovník
Profilovka
20. 10. 2022.
visibility 1428

Máte rádi kulturu, hledáte výzvy, jste organizačně zdatný/á?

Pak hledáme právě Vás!

                                                    CEKUS Chotěboř

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

dramaturg a PR, propagační pracovník

střediska kultury

příspěvkové organizace CEKUS Chotěboř

 Nabízíme:

·         pracovní smlouvu na dobu neurčitou

·         pracovní úvazek: 1,0

·         plat, jehož výši Vám budeme muset teprve spočítat (dle tabulek, které stanoví vláda – záleží tedy na Vašem vzdělání a praxi)

·         možnost dalšího vzdělávání

·         sick days

·         stravenkovou kartu

·         služební telefon

·         flexibilní pracovní dobu

·         práci v přátelském kolektivu a profesionálním prostředí

·         předpokládaný nástup:  1. 2. 2023, dle dohody nástup možný i dříve

Místo výkonu práce: CEKUS Chotěboř

Náplň práce:

  • dramaturgie, produkce a koordinace kulturních akcí a doprovodných programů k akcím
  • zajišťování průběhu a koordinace konané kulturní akce
  • spolupráce na kulturních akcích pořádaných městem Chotěboř
  • monitoring chodu střediska, navrhování dramaturgických podnětů pro činnost médií,
  • PR a propagační agenda: příprava materiálů pro média, správa sociálních sítí a webu organizace
  • kontinuální práce s publikem a konkrétními cílovými skupinami
  • komunikace s agenturami, zajišťování autorských práv

Očekáváme:

  • vysokoškolské/středoškolské vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC (znalost WORD, EXCEL, POWERPOINT, sociální sítě)
  • ŘP – skupina B (výhodou)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • přehled v kulturní oblasti a aktivní zájem o ni
  • samostatnost i schopnost pracovat v týmu, kreativitu, iniciativu, spolehlivost, přesnost, flexibilitu, ochotu se dále vzdělávat

Další informace naleznete ZDE.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image