ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 10. duben 2021, svátek má Darja
Koupit reklamu Reklama  •  

Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449, okres Chrudim

Adresa: Ležáků 1449, 53901 Hlinsko Hlinsko 539 01
Telefon: +420 469 311 597

Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449, okres Chrudim je úplnou základní školou s 1. až 9. postupným ročníkem. Škola sdružuje základní školu, třídy, ve kterých jsou vzděláváni žáci definovaní v ustanovení § 16 odstavec 9 školského zákona a školní družinu.

Škola nabízí rozšířenou výuku cizích jazyků. Výuka anglického jazyka probíhá od 1. až do 9. ročníku. V prvních dvou ročnících je výuka anglického jazyka koncipována jako motivační - je realizována formou didaktických her. Od 7. ročníkui pak škola nabízí možnost volby jednoho ze dvou ddalších cizích jazyků - německý jazyk, ruský jazyk. 

Škola se zaměřuje na rozvoj osobnosti žáka, podporu individuálních zájmů a nadání, na péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a integrované žáky. Škola má dlouholeté zkušenosti s integrací žáků se specifickými poruchami učení a chování i žáků s jiným zdravotním postižením. Dlouhodobým standardem školy je rozšířená péče o žáky v řadě oblastí - individuální činnost, reedukační a logopedická péče, kariérové poradenství. 

 

 

Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím