Dnes je 21. září 2023, svátek má Matouš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Krimi V Hlinsku řádí podvodný odčítač vodoměrů Vytvořit článek
V Hlinsku řádí podvodný odčítač vodoměrů
Petr Laštůvka (redakce) - 28. 05. 2021    1982    0 Líbil se vám tento článek?

V Hlinsku se objevil případ, kdy se podvodný odčítač vodoměrů pokusil obelstít seniorku. Pod záminkou odečtu vody se podvodník společně s komplicem dostali do domu poškozené. Duchapřítomná seniorka se naštěstí nenechala obelstít, podařilo se jí dostat podvodníky z domu a na místo následně zavolala městskou policii.

„Dnes moji babičku v Hlinsku navštívil neznámý pán a se záminkou odečtu vody se k ní chytře vetřel do domu. Mezitím, co spolu řešili nějaké papíry ve vedlejší místnosti, se do domu dostala žena, která dům prohledávala. Naštěstí si toho babička všimla a podařilo se jí oba dostat pryč z domu. Na místo byla přivolána městská policie, která situaci nadále řeší a já bych touto cestou chtěl poprosit o sdílení, aby si zejména starší lidé dávali pozor," uvedl Jiří Tláskal, vnuk poškozené.

Policisté proto varují seniory a další občany, aby se měli na pozoru před podvodníky a jejich fintami. V případě dopadení a prokázání viny ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody hrozí oběma pachatelům až dvouletý trest odnětí svobody.

 Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu