Hlineckým hokejistům se ve čtvrtfinále nedařilo
11. 02. 2020
visibility 1095
Po prvním nevydařeném zápasu hlineckých Horses s HC Chrudim, který skončil 7:0, nastoupili hlinečtí na domácí led. Ve středu 5. února opět bojovali o vítězství, ale při poslední přesilové hře byla vstřelena branka na 1:2. Přestože měli domácí v power play šanci, tak se chrudimským hokejistům podařilo zvýšit skóre na 1:3.    Nejtěžší, tedy rozhodující zápas proběhl tuto neděli 9. února opět v Chrudimi. Jak tomu bylo i v předchozích zápasech tak první branku vstřelili hokejisté Chrudimi. Zápas byl ale velmi vyrovnaný a jak po první třetině, tak po druhé třetině se do kabin odcházelo s vyrovnaným skóre. Ke vší smůle hlineckých hokejistů, kterým se po několika pokusech nepodařilo prostřelit gólmana, dostali během třetí třetiny další dva góly. Hlinečtí se rozhodli hrát power play již 5 minut před koncem zápasu, což jim přineslo vysněnou branku. Zápas se jim však nepodařilo vyrovnat či obrátit a odjeli domů se stavem 4:5. Do semifinále postupuje Chrudim.