Divoký západ ve Švýcarsku? Tajemství podzemního světa s Ladislavem Lahodou

Napsal/a
Věra Dvořáková

Již příští čtvrtek, tedy 30. května 2019, se v kinosále Multifunkčního centra rozezní hlas Ladislava Lahody, zakladatele společnosti pro výzkum historického podzemí. Diváky bude provázet při promítání svého dokumentárního filmu z cyklu Tajemství podzemního světa – Švýcarským divokým západem.

Diváci se spolu s vypravěčem a cestovatelem ponoří do doby těžby nerostů v krásné alpské zemi. Uvidí slavné zlaté a stříbrné doly Švýcarska, ložiska olova, mědi a kobaltu. Opuštěné tunely v horách, ruiny skalních hradů, štoly vysoko v horách to je jen zlomek celé podívané.

Vydejme se spolu proti proudu času, po stopách historie, ze které zůstaly jen pověsti a báje. Po dávných stezkách, přes prastaré mosty, doslova kolem Padajících vod, kaňonem Duchů až ke Stříbrnému jezeru. Do říše mýtů, draků a víl…” zve své diváky pan Lahoda.

Vystoupení se koná od 18:00 hodin a vstupné je 80 Kč. Zájemci si mohou koupit vstupenky buď přímo na pokladně MFC nebo online přes rezervační systém: http://bit.ly/vstupenky-na-predstaveni.

Štítky článku:
· ·
Kategorie článku:
Kultura a volný čas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT