Dnes je 4. říjen 2023, svátek má František
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Začněte s golfem: 5 bezplatných lekcí pro Hlinečáky Přidat slevu
Začněte s golfem: 5 bezplatných lekcí pro Hlinečáky
Golf&Country Club Svobodné Hamry - 25. 05. 2023    496
Místo uplatnění akce: Golf & Country Club Svobodné Hamry
Začátek akce: 03. 06. 2023
Konec akce: 01. 08. 2023

Vážení čtenáři,
rádi bychom vás srdečně pozvali na naši akci "Začněte s golfem: 5 bezplatných lekcí pro negolfisty", kterou pořádáme na našem golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech. Tato jedinečná příležitost je určena všem zájemcům, kteří chtějí objevit krásu a radost, kterou golf nabízí. Nebo si jen zkusit golf. Chceme vám umožnit vstoupit do světa golfu a prozkoumat jeho jedinečné výzvy a zážitky. Golf už není jen pro bohaté a stále častěji jej navštěvují celé rodiny a tráví spolu čas v přírodě. Proto jsme připravili sérii 5 bezplatných lekcí (tréninků), které jsou speciálně navrženy pro začátečníky a samozřejmostí je i zapůjčení vybavení.

Termíny lekcí jsou následující:
3. června, 18. června, 8. července, 29. července a 5. srpna, každá lekce začíná v 18:00 hodin.

Chcete-li se zúčastnit těchto lekcí, stačí se předem přihlásit prostřednictvím našeho online formuláře: Přihláška. Přijďte a zjistěte, proč golf přitahuje miliony lidí po celém světě! Buďte součástí naší golfové komunity a objevte nový způsob trávení volného času plný zábavy a výzev. Naši zkušení instruktoři se postarají, abyste se cítili pohodlně a získali pevný základ golfových dovedností.

Těšíme se na vaši účast a na setkání s vámi na našem golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech. Přidejte se k nám a začněte svou golfovou cestu!

Golfový klub ve Svobodných Hamrech | gccsh.cz | manager@gccsh.cz

Reklama   •   Koupit reklamu