V Trutnově jsme nebodovali sportovně, ale podpořili dobrou věc
16. 01. 2023.
visibility 786

Trutnov - V posledním kole nepředvedli Horses na ledě soupeře dobrou hru a herně se týmu nedařilo. Snad jen poslední třetina, kterou vyhráli  0:1 lze hodnotit tak, že jednu třetinu dokázali odehrát bez obdržené branky. Konečné skóre utkání HC Trutnov vs. HC Hlinsko Horses bylo 7:2.

Utkání bylo věnováno nemocnému Adámkovi a na zimní stadion jej tedy přišlo podpořit hodně diváků . Hlinecký A-tým se rovněž rozhodl pomoci k jeho finančně náročné léčbě a předal organizátorům finanční částku ve výši 10.100,- Kč, kterou hráči mezi sebou vybrali před utkáním a ukázali tak, že jim pomoc druhým není cizí.

Předseda klubu HC Hlinsko Radek Chlada za tento postoj a organizaci poděkoval Milanovi Machačovi a Darkovi Brožkovi.