Policie pátrá po pohřešovaném seniorovi z Cikháje, může se pohybovat na Hlinecku
Profilovka
17. 11. 2022
visibility 1497

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném osmasedmdesátiletém seniorovi. Pohřešovaný muž Ivan Pospíšil je vysoký přibližně 175 centimetrů, štíhlé postavy. Má šedozelené oči a krátké šedé vlasy. Na sobě měl při odchodu oblečený zelený plášť a černo-oranžové gumáky s reflexními prvky.

Ve středu 16. listopadu v odpoledních hodinách odešel muž do lesa z místa svého bydliště v obci Cikháj u Žďáru nad Sázavou, zpátky se následně nevrátil a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Blízcí začali muže sami hledat, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se na policii. Policisté zjistili veškeré dostupné informace k pohřešovanému a ihned po něm začali pátrat.

Policisté po muži pátrali v lokalitě místa jeho bydliště, širokém okolí, vytipovaných místech a dalších lokalitách, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl pohřešovaný muž nacházet. Do současné doby se ho nalézt nepodařilo, policisté po pohřešovaném muži nadále intenzivně pátrají. Obracejí se zároveň s žádostí o spolupráci také na širokou veřejnost.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se mohl pohřešovaný senior nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

 

Zdroj: Policie ČR

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image