NABÍDKA PRÁCE: Terénní pracovník/pracovnice pro odbor sociálních věcí, školství a zdravotnictví MÚ Hlinsko
Profilovka
04. 07. 2024.
565

Město Hlinsko vypsalo výběrové řízení na obsazení pozice „Terénní pracovník/ pracovnice odboru sociálních věcí, školství a zdravotnictví Městského úřadu Hlinsko. Předpokládaný termín nástupu je ihned nebo dle dohody, pracovní úvazek je na dobu určitou do 31. prosince 2025. Přihlášky je nutné odeslat do 22. července do 17:00 hodin. 

Náplní práce bude aktivní vyhledávání osob v nepříznivé sociální situaci v jejich přirozeném prostředí, komunikace s klíčovými osobami v komunitě, mapování a vyhodnocování potřeb jednotlivců a skupin, případová práce, spolupráce při zavádění koordinovaného přístupu k zabezpečení potřeb cílových skupin a další. Platové zařazení je do 11. platové třídy dle zákona o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Požadavky pro uchazeče: minimálně vyšší odborné vzdělání se zaměřením na sociální služby (předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka), komunikativní dovednosti, schopnost formálního i neformálního vystupování, schopnost aktivního kontaktování lidí z cílových skupin, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, ochota k vysokému pracovnímu nasazení, schopnost práce v týmu, znalost příslušných právních norem, ochota k dalšímu vzdělávání, aktivní řidičské oprávnění skupiny B a znalost práce na PC. 

Město nabízí zázemí zkušeného a stabilního pracovního týmu, samostatnou a tvůrčí práci, profesní růst, pracovní notebook a telefon, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a dalších až 5 dní indispozičního volna, příspěvek ze sociálního fondu, příspěvek na penzijní pojištění, eStravenky a další benefity.

Více info a údaje pro podání přihlášky: https://bit.ly/Terénní-pracovnik

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image