NABÍDKA PRÁCE: Referent/ka územního plánování a stavebního řádu
Profilovka
04. 03. 2024.
1723

Město Hlinsko vypsalo výběrové řízení na obsazení pozice "Referent/referentka územního plánování a stavebního řádu". Předpokládaný nástup je od 2. května 2024, pracovní úvazek je na dobu neurčitou. Přihlášky je nutné odeslat do 15. března do 14:00 hodin.

Uchazeči musí splňovat následující podmínky:
- vysokoškolské vzdělání se stavebním, architektonickým nebo právnickým zaměřením nebo vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání stavebního směru
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění výhodou
- výborná znalost práce na PC
- praxe v dané oblasti výhodou
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, vysoká úroveň vystupování,  ochota k vysokému pracovnímu nasazení, aktivní řidičské oprávnění skupiny B. 

Zaměstnavatel nabízí zázemí menšího zkušeného pracovního týmu, pružnou pracovní dobu, 8 hodinový úvazek, 5 týdnů dovolené, příspěvek ze sociálního fondu, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky. Vybraný uchazeč bude zařazen do 10. platové třídy. 

Lhůta pro podání přihlášky je do 15. března 2024, 14:00 hodin písemnou podobou, obálku je nutné viditelně označit „Výběrové řízení – referent územ. plánování a staveb. řádu“ a zaslat či osobně doručit na adresu: Město Hlinsko Kancelář tajemníka Poděbradovo nám. 1 539 23 Hlinsko. Více informací k výběrovému řízení zde.

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image