Nabídka práce: MKK Hlinečan hledá Technického pracovníka/pracovnici
Profilovka
04. 04. 2024.
1806

Městský kulturní klub Hlinečan vyhlásil výběrové řízení na obsazení pozice Technický pracovník/technická pracovnice. Předpokládaný termín nástupu je 1. června 2024 a smlouva bude na dobu neurčitou. Platové zařazení je do 9. platové třídy dle zákonu o platových poměrech ve veřejných službách a správě. Pracovní doba je pružná dle potřeby.

Pracovní náplní je zajištění údržby a organizace provádění oprav svěřených zařízení, plánování a provádění pravidelných prohlídek svěřených technických zařízení a kontroly jejich obsluhy, vedení záznamů a dokumentace a podávání návrhů na provádění oprav a údržby. Dále obsluha zabezpečovacích, kamerových a protipožárních zařízení a podílení se na realizaci pořádaných akcí. 

Pro zařazení do výběrové řízení je třeba, aby uchazeči měli vystudovanou střední školu technického směru, odbornou způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 194/2022 Sb., zkušenosti s obsluhou MAR (měření a regulace) a plynových kotelen, znalost práce na PC a řidičské oprávnění skupiny B. Požaduje se samostatnost, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, komunikativnost a vysoké pracovní nasazení. Lhůta pro podání přihlášky k výběrovému řízení je do 26. dubna 2024. Všechny náležitosti výběrového řízení zde: https://bit.ly/technicky-pracovnik-MKK

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image