Základní škola Ležáků zve veřejnost na tradiční Vánoční těšení

Profilovka
před 3 hodinami

V Základní škole Ležáků se ve čtvrtek 27. listopadu 2025 uskuteční tradiční předvánoční akce s názvem Vánoční těšení. Začátek je plánován na 16:00 hodin a vstupné je dobrovolné.

Oblíbené setkání, které každoročně přitahuje desítky návštěvníků z řad rodičů, žáků i široké veřejnosti, nabídne bohatý program pro malé i velké. Hosté se mohou těšit na vystoupení dětského pěveckého sboru Hlásek a ostatních dětí s vánočním programem, na koledy, andělskou poštu, mikulášskou obchůzku a slavnostní rozsvícení vánočního stromku. Chybět nebudou ani vánoční trhy, tvořivé dílničky pro děti a pestrá nabídka občerstvení – od čaje a kávy až po voňavou medovinu pro dospělé návštěvníky.

Ve vestibulu školy bude po celý prosinec vystaven betlém, který společně vytvořily děti a paní vychovatelky ze školní družiny. K prodeji budou také originální rukodělné výrobky dětí ze všech tříd a nejen od nich. Celá škola se oblékne do svátečního hávu a zájemci si ji budou moci během akce prohlédnout.

„Užijte si s námi začínající adventní čas a nasajte vánoční atmosféru. Přijďte, rádi vás uvidíme,“ zve návštěvníky Základní škola Ležáků.

vanocni-teseni.jpg



ZŠ Ležáků Hlinsko

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.