Z hlineckého ledu na kemp ženské reprezentace U16 – Future Olympians
Profilovka
04. 12. 2022
visibility 1015

Po úspěších ženské hokejové reprezentace České republiky se Český svaz ledního hokeje rozhodl uspořádat jednodenní rozvojový kemp pod názvem Future Olympians, který byl zaměřen pro rozvoj talentovaných hráček ročníků 2009, 2008 a 2007.

Náš hokejový klub HC Horses Hlinsko obdržel dotaz ohledně možné nominace některé z našich talentovaných hráček. Po dohodě s hlavním trenérem mládeže panem Jaroslavem Plíškem jsme se rozhodli nominovat naši hráčku z kategorie starší žáci, slečnu Nikolu Navrátilovou. Nikola si z našeho pohledu tuto možnost zasloužila svojí pílí, šikovností, pozitivním přístupem jak k tréninkovým jednotkám a k ligovým zápasům, tak k samotnému hokeji.

O měsíc později přišla pozitivní zpráva od manažerky ženského týmu U16, že Nikola Navrátilová byla na jednodenní rozvojový kemp Future Olympians nominována společně s dalšími 44 nadějnými hráčkami. Tento kemp se uskutečnil 24. 11. 2022 na zimním stadionu v Milevsku. Náplní tohoto kempu byla jedna tréninková jednotka na suchu, jedna tréninková jednotka na ledě pod vedením trenérů ženského hokeje ČR U16 a v poslední řadě také společné utkání.

Komentář trenérů M. Votavy a S. Paseky:

Věřím, že se Nikole tato zkušenost líbila a přinese si do dalšího působení na ledě HC Horses pozitivní a nové zkušenosti, které bude nadále využívat. Jsme přesvědčeni, že se Nikola prezentovala pozitivně a že toto nebyla poslední pozvánka na podobný kemp ženské hokejové representace U16 České Republiky.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image