ZAVŘIT

Dnes je 9. březen 2021, svátek má Františka

Výuka na základních školách a předávání vysvědčení

25. 01. 2021 • 14:02

Výuka na všech třech základních školách v Hlinsku pokračuje stále jako doposud. První a druhé ročníky se učí prezenčně ve škole dle rozvrhu a třetí až deváté ročníky pokračují v distanční výuce. 

 

Vysvědčení se bude fyzicky předávat pouze prvním a druhým ročníkům a to ve čtvrtek 28. ledna. Vysvědčení žákům třetího až devátého ročníku se bude zasílat pouze elektronicky, výpisy v listinné podobě žáci obdrží osobně, až bude obnovena klasická výuka pro všechny ročníky.

 

Základní škola Ležáků bude hodnocení žáků za 1. pololetí zasílat pouze na emaily rodičů.

 

Zákonní zástupci žáků ze ZŠ Smetanova budou informování o hodnocení žáka za první pololetí prostřednictvím školního informačního systému (Bakalář).

 

ZŠ Resslova bude vydávat výpisy z vysvědčení zákonným zástupcům a bude je o termínu vyzvednutí informovat. Vchod do školy je možný pouze z Resslovy ulice. Zvonit se má na sborovnu.

 

Více informací na webech hlineckých základních škol:

 

http://bit.ly/Novinky-Lezakovka

http://bit.ly/Novinky-Smetanka

http://bit.ly/Novinky-ResslovkaV pátek 29. 1. budou pololetní prázdniny pro všechny ročníky, tedy i pro první a druhé třídy.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím