Výtvarná soutěž pro děti - téma na týden 4. - 10. 5. 2020
Profilovka
04. 05. 2020
visibility 1186

Milé děti,

 

tento týden máme speciální téma. Protože ceny do tohoto kola darovalo Muzeum v přírodě Vysočina zastoupené paní PhDr. Ilonou Vojancovou, rozhodli jsme se věnovat 5. kolo obrázkům na téma hlinecký Betlém. Namalovat můžete hlinecký Betlém, či jakékoliv jeho prvky, zvolit si můžete dobu současnou i minulou.

 

 

!VAŠE PRÁCE BYCHOM RÁDI PŘEDALI MUZEU V PŘÍRODĚ VYSOČINA, NEBOŤ BY SE MOHLY STÁT ČESTNOU SOUČÁSTÍ JEJICH VÝSTAV A PROGRAMů!

 

 

Jako obvykle můžete své obrázky zasílat na email hlinskodetem@email.cz až do nedělního večera 10. 5. 2020, nezapomeňte napsat také jméno soutěžícího, věk a adresu. V následujícím týdnu bude od pondělí do čtvrtka 14. 5. 2020 23:59 hod probíhat hlasování. Nejlepší tři výtvory budou odměněny sadou tématických dárků z Muzea v přírodě Vysočina. Vítěze zveřejníme během pátku 15. 5. 2020. 

 

 

Současně můžete své práce odevzdat buď v květinářství J+V, Komenského 577, Hlinsko (mezi papírnictvím a Českou spořitelnou) do 15. 5. 2020 nebo jiným způsobem po dohodě na emailu hlinskodetem@email.cz. Všechny takto odevzdané práce budou odměněny drobnou pozorností! (Připojte k nim, prosím, svou adresu).  

 

Zasláním obrázku souhlasíte s jeho zveřejněním na portálu ihlinsko.cz a s uvedením jména a věku soutěžícího.

 

Odevzdáním obrázku souhlasíte s jeho předáním Muzeu v přírodě Vysočina a s možností jeho využití pro výstavy a programy tohoto muzea včetně uvedění jména a věku autora. 

 

 

I nadále se můžete zároveň zapojit do literární soutěže, jejíž poslední kapitola se propojuje s výtvarnou soutěží - odkaz naleznete zde: https://www.ihlinsko.cz/vypraveni-stare-lipy-pokracovani-literarniho-pribehu-z-tydne-27-4-3-5-2020

 

S přáním klidného začátku května,

 

Hana Tichá