Dnes je 27. březen 2023, svátek má Dita
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Vaše zprávy Výtěžek koncertu Evy Henychové podpoří CDS Motýl Vytvořit článek
Výtěžek koncertu Evy Henychové podpoří CDS Motýl
Mgr. Klára Sodomková - 07. 11. 2022    355    0 Líbil se vám tento článek?

V sobotu 15. října v Orlovně v Hlinsku proběhl koncert charismatické písničkářky a kytaristky Evy Henychové. Hostům zpříjemnilo hudební vystoupení posezení u stolečků s občerstvením, které připravili uživatelé CDS Motýl. Folková zpěvačka a skladatelka Eva Henychová mezi písněmi oslovovala posluchače svým vyprávěním o své životní cestě s roztroušenou sklerózou. Především překvapila svým svědectvím o síle odpuštění a uzdravování z této nemoci.

Účastníci koncertu byli mezi prvními, kteří vyslechli její novou píseň „Nevzdávej se“. Výtěžek ze vstupného a individuálních darů činil 7000 Kč. Děkujeme všem dárcům! Částka byla věnována organizátory akce Centru denních služeb Motýl na zakoupení rehabilitačního přístroje pro udržení kondice a pohyblivosti končetin. Tento přístroj měli uživatelé CDS Motýl příležitost po dobu jednoho měsíce v zápůjčce vyzkoušet. Oceňují jej při pravidelném cvičení pro jeho účinek na udržení pohyblivosti horních i dolních např. po cévní mozkové příhodě, při spastickém ochrnutí či při jiném omezení pohyblivosti nebo při nedostatku pohybu.

Centrum Motýl podporuje dospělé lidi se zdravotním postižením a seniory včetně lidí po cévní mozkové příhodě a s demencí. Sídlí v Hlinsku na adrese Fügnerova 937 a stále přijímá do péče nové uživatele. Kontaktní osoba: Bc. Martina Hejduková, DiS., tel.: 601 360 391.

Za organizátory akce Mgr. Klára SodomkováTAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu