Víme, jak ušetřit čas a peníze při mytí v bezkontaktní myčce

Plnohodnotné umytí vozidla v bezkontaktní tlakové myčce lze provést již od 40 korun, kdy hlavním kritériem pro kvalitní výsledek je druh používané kosmetiky provozovatele myčky. Ve velké části mycích boxů je ale využívána vysoce pěnivá autokosmetika, která má za cíl pouze prodloužit délku mytí vozidla o čas potřebný na oplach nanesené pěny. V bezkokontaktní automyčce Hlinsko-Kouty nemusí zákazníci připlácet za tento čas oplachu a navíc zde naleznou pouze kvalitní produkty společnosti Koch Chemie. Jedná se o čistící prostředky německé kvality schválené výrobci vozidel značek Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche a BMW.

Řidiči využívající bezkontaktní myčku v Hlinsku-Kouty ocení vysoce koncentrovaný alkalický přípravek pro mytí osobních a nákladních vozidel při zvolení mycího programu Hlavní mikropráškem. Speciální antikorozní inhibitory zajišťují vysokou snášenlivost u materiálů a citlivých komponentů, jako je např. eloxovaný hliník. Autokosmetika značky Koch Chemie rozpouští nejen nečistoty z vozovky, ale také hmyz, ptačí exkrementy a jiná statická znečištění, a to během několika vteřin.

Od roku 1968 je výrobce Koch-Chemie předním výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních čistících přípravků do mycích linek, na čištění vozidel, do dílen a průmyslových firem. Tradice, která se vyznačuje neustálým zlepšováním a láskou k autokosmetice. V odvětví je jedním z mála podniků, který provádí samostatně výzkum, výrobu a také prodej.

Nejvyššími prioritami společnosti Koch-Chemie jsou kvalita, sociální a ekologické standardy. Používají tedy tenzidy z trvale udržitelných surovin. Všechny tenzidy a komplexotvorné látky splňují přísné zákonné požadavky a jsou snadno biologicky odbouratelné. Nepoužívají žádné pochybné látky, jako jsou uhlovodíky s obsahem halogenů, EDTA a APEO. Jejich ekologický management je certifikován dle DIN EN ISO 14001 : 2015.

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image