ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 17. leden 2021, svátek má Drahoslav

V Hlinsku se bude možná stavět rychlobruslařská dráha

07. 01. 2021 • 9:43

Na začátku roku 2021 se opět začalo jednat o nové rychlobruslařské dráze, která by měla vyrůst v Hlinsku. Přípravy mohly být již v plném proudu, čeká se ještě na podporu politiků. Podle webu tn.cz hejman Pardubického kraje svoji podporu již vyjádřil.

 

Web tn.cz zmínil, že nejprve by se měl postavit nekrytý venkovní ovál, který by měl být časem zastřešen. 

 

Podle trenéra Petra Nováka je cena oválu zhruba 400 milionů korun, které by rychlobruslařský svaz měl získat od Národní sportovní agentury. Trenér doufá, že by ovál mohly využívat i další národní týmy a část peněz by se tak mohla vrátit. 

 

Dříve se spekulovalo o stavbě oválu v Novém Městě na Moravě, Velkém OSeku či v Brně. Aktuálně se uvažuje i o zbourání oválu ve Žďáře nad Sázavou, kde by poté mohla být postavena nová hala. 

 

Zdroj foto: FB archiv Martiny Sáblíkové

Sdílet článek:
Komentáře
  • Josef Peska Avatar
    Josef Peska - před 5 dny
    Chci reagovat na předešlé komentáře bývalých rychlobruslařů .Bohužel jsem je již nenašel, tak předpokládám, že nebyly příznivé pro vaše uši, tak jste je raději smazali. Je zbytečné se k čemukoli vyjadřovat, stejně názor nedostane ke kompetentním osobám. Stále propíraný p.Novák má velmi špatnou pověst mezi sportovci, trenéry i funkcionáři. Likvidace talentů byla a stále je na programu, nesnese, aby někdo byl lepší než Sáblíková. O jeho špinavých praktikách brzy uslyšíte. Vězte , že se za něj budete stydět!

Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím