Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport V Chlumu bylo slavnostně otevřeno venkovní multifunkční hřiště Vytvořit článek
V Chlumu bylo slavnostně otevřeno venkovní multifunkční hřiště
Petr Laštůvka (redakce) - 17. 08. 2021    1800    0 Líbil se vám tento článek?

Obec Chlum, která je městskou částí Hlinska, se dočkala nového venkovního multifunkčního hřiště s umělým povrchem pro sport a rekreaci. Otevření hřiště pro veřejnost proběhlo v pátek 13. srpna slavnostním přestřižením pásky za účasti starosty města Hlinska Miroslava Krčila.

Multifunkční hřiště bylo postaveno na zahradě bývalé mateřské školy, jeho velikost je cca 300 m2. Návštěvníci sportoviště mají k dispozici také žebřiny, hrazdy, vodorovný žebřík a cvičící prvek na lehy/sedy. Celková plocha areálu, včetně multifunkčního hřiště, je kolem 830 m2. Díky sportovnímu koberci je na hřišti možné hrát volejbal, nohejbal, basketbal, florbal či malý fotbal.

„Vždy mám radost, když se nám povede nějaká investiční akce a zvláště mám radost, pokud se povede investiční akce v jedné z našich místních částí Hlinska. Nejen přímo v Hlinsku, ale i v místních částech je potřeba budovat infrastrukturu a zlepšovat služby. Myslím si, že nové víceúčelové hřiště zase trochu přispěje k tomu, že se v Chlumu bude lépe žít a bydlet, a že děti zde budou mít vyžití,” uvedl při slavnostním otevření hřiště Miroslav Krčil.

Zhotovitelem stavby byl Petr Sobotka ze společnosti SOBSTAV, která se zabývá výstavbou sportovišť.

 Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu