Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas V červenci se odehrají dvě venkovní pohádková představení v zahradě za Domem dětí a mládeže Vytvořit článek
V červenci se odehrají dvě venkovní pohádková představení v zahradě za Domem dětí a mládeže
Věra Dvořáková (redakce) - 06. 07. 2022    779    0 Líbil se vám tento článek?

Kromě letního kina se v zahradě za DDM Hlinsko uskuteční také pohádková představení. Hrát se bude venku a první prázdninový měsíc se děti i jejich doprovod mohou těšit na dvě pohádky.

 

13. července od 17:00 hodin

První představení odehraje Liduščino divadlo a jmenuje se Kudy cesta do Pohádky? Jedná se o interaktivní pohádkové pásmo pro nejmenší děti od 3 let a pojednává o tom, zdali se Matějovi povede získat svoji milou Aničku za ženu. Odejde sloužit na statek, kde za každý rok hlídání získá jedno zvířátko. Jaká zvířátka si vysloužil a co všechno zažil, se diváci dozví z písničky, kterou si budou moci zazpívat spolu s herci. 

 

20. července od 17:00 hodin

Druhé představení si pro diváky připravilo Hoffmanovo divadlo z Uherského hradiště, které nachystalo hru Nezbedníci a zpívající lev. Představení je o tom, jak je důležité se učit. Vhodné je pro děti, jejich rodiče i prarodiče.

 

V případě nepříznivého počasí se divadla přesouvají do Multifunkčního centra. Vstupné na obě představení je pro děti zdarma, pro dospělé za 100 Kč. Ještě další dvě představení se pak uskuteční v druhém prázdninovém měsíci, a to 3. a 17. srpna.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu