Unikátní zábaly z bahna z mrtvého moře
Profilovka
09. 02. 2024
visibility 828

Magic Wrap ® - metoda

Originální zeštíhlující tělový zábal Magic Wrap - Thalasso & Spa

 

 
 • Ověřené a kvalitní ošetření s okamžitým výsledkem!
 • Detoxikace těla
 • Ztráta centimetrů a tukových buněk
 • Zvýšení protokolu estetických technologií a plastických výkonů

Jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled a štíhlejší postavu! Jste-li unavení s ochablou kůží, máte celulitidu nebo extra tuk, čtěte dál…

 

Pouze za 60 minut pomocí tělového zábalu Magic Wrap můžete ztratit 15 – 30 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo.
Ve spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi patentovaných bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální minerální lázni Thalasso & Spa (unikátní 100% přírodní bahenní extrakt z mrtvého moře). V tomto případě jde o rozptyl tekutin, tedy odpadních látek přes membránu pokožky. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk.
A to ještě není vše… nejde pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!
Toto ošetření je vhodné provádět též po ošetření estetickými přístroji (kavitace, kryolipolýza, laser, rázová vlna, apod.) nebo tlumescentní liposukci.

 

Jaké jsou účinky Magic Wrap?

 

Stres, málo pohybu, špatné stravovací návyky, to vše může být následkem únavy a nezdravě vypadající postavy, ale hlavní příčinou jsou toxické látky, které se hromadí v našem těle. Pro zachování dobrého zdraví a štíhlé postavy je nutné naše tělo pravidelně detoxikovat.

 

Magic Wrap ®

 

Právem nese název magický zábal, protože jeho účinky jsou doslova kouzelné!  MW je jedinou značkou tělových zábalů na světě, u níž bylo prokázáno, že zaručuje okamžitý úbytek centimetrů! Tento zábal má intenzivní detoxikační, protiotokový, lymfodrenážní, venotonický a lipolytický účinek s ihned měřitelnámi výsledky profesionálního lázeňského ošetření. Tato technika je ideální také pro ošetření zapouzdřené celulitidy, posiluje pojivovou tkáň, pomáhá udržovat pokožku hladkou a pružnou bez strií. Je ideální pro ošetření povislé pokožky, lokálního ukládání tuků a fibrózní celulitidy.

 

Očekávané výsledky

 

Správným zabalením speciálními osmi elastickými bandážemi, které jsou předem zahřáté a namočené v zásadité lázni Dead Sea Clay bohaté na vzácné minerály nastává tento proces:

 • - zmenšení obvodu celého těla o 15 – 20 cm
 • - redukce hmotnosti
 • - odbourání toxinů a čištění těla
 • - redukce celulitidy
 • - odstranění otoků
 • - ozdravení buněk pojivové tkáně a podkožního tukového vaziva
 • - obnovení mikrocirkulace lymfatického toku
 • - aktivace metabolismu
 • - obnova kožního turgoru a celkové omlazení
 • - zvýšení pružnosti pokožky

 

Co je příčinou?

 

Detoxikace (z Vašich tukových buněk Vám zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští) a synergické působení lymfodrenážního tlaku (správným zabalením se Vám nastartuje lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nežádoucí mezibuněčné tekutiny z těla, která obsahuje usazené toxické látky). Úbytek navíc pokračuje i další dny po zábalu.

Na základě správného a bezpečného zabandážování tedy dojde k nastartování lymfatického systému a tím k odvodu nadbytečné vody v těle i vyhlazení celulitidy.

Originální bandáže Magic Wrap, jsou jedinným bezpečným a kvalitním řešením pro zábalové techniky na trhu pro svůj specifický rozměr a složení.

Klinické studie

 

 

 3 in 1 – Pouze Magic Wrap ® je komplexní a řeší 3 nejžádanější metody tělového profesionálního ošetření v jednom: hubnutí, detoxikace a redukci celulitidy. Účinky jsou zaručeny pouze při použití originální minerální formulace Thalaso & Spa Dead Sea Clay. Zjistěte více o tomto unikátním produktu z Mrtvého moře:

 

Klinické testy dokazují velkou účinnost při intenzivní kůře 6 zábalů:

 

Zákazník: žena – věk 39 let – Cíl snížit lokální adiposity břicha a stehen
Měření výsledků: před zahájením a následně po 6ti ošetřeních v časovém intervalu 5 týdnů

 • úbytek v pase až 6 cm (v průměru 2 cm)
 • úbytek přes stehna až 3,5 cm (v průměru 1,3 cm)
 • úbytek přes boky až 2 cm (v průměru 0,8 cm)
 • elasticita pokožky + 42 %
 • zvýšení pevnosti pokožky a zmírnění pomerančové kůže

 

Přesvědčte se a shlédněte naše video s odborníky lékaři, kteří upřednostňují tuto lázeňskou metodu hubnutí..

 

 

Zkušenosti zákazníků

 

pan Tomáš, 21 let, ČR
Jsem velmi rád, že jsem vyzkoušel Magic Wrap. Vždy byl trochu problém moje břicho, až nyní jsem spokojen. Vždy když mám nějakou zvláštní příležitost, objednávám se na svůj oblíbený wrap!
paní Ema, 37 let, ČR
Když jsem se po dvou dětech vracela zpět do práce, rozhodla jsem se, že musím udělat něco se svou postavou. Kamarádka mi doporučila Magic Wrap. Po prvním zábalu jsem ztratila 26 cm. Byla jsem nadšená a nechtělo se mi tomu věřit. Hned jsem se objednala na další wrap!
pan Vilém, 35 let, ČR
Když mě moje známá požádala o radu, jestli má začít podnikat s Magie Wrap, nebyl jsem si jistý, dokud jsem to nevyzkoušel sám na sobě. Nikdy jsem nebyl štíhlý a žádné diety nezabíraly. Po prvním zábalu jsem ztratil 32cm. Nechal jsem si udělat celou kůru a na wrap chodím dodnes. Nikdy nezapomenu na ten pocit po prvním wrapu.
paní Alžběta, 28 let, ČR
Jako lékařka se automaticky zajímám o vše co se týče zdravého životního stylu.. Jsem ráda, že mohu pravidelně detoxikovat své tělo pomocí Magic Wrap! Krásný vzhled je pro mne velmi důležitý.
paní Tereza, 39 let, ČR
Jsem natolik zaneprázdněná, že nemám vůbec čas na cvičení. Když mně můj přítel požádal o ruku, potřebovala jsem do svatebních šatů rychle dobře vypadat. Tehdy mi velmi pomohl Magic Wrap, ztratila jsem tenkrát 28 centimetrů. Dodnes když potřebuji rychle stratit pár centimetrů navštívím salon a nechám si udělat svůj wrap.

Unikátní zábaly z bahna mrtvého moře nyní v Hlinsku.

Volejte na: 602 185 740

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image