Tým FC Hlinsko začal novou divizní sezónu prohrou
Profilovka
04. 08. 2021
visibility 1239

O víkendu nastoupili, na domácím trávníku a po několikaměsíční pauze, hlinečtí fotbalisté hrající v novém složení k prvnímu mistrovskému utkání v sezoně 2021/2022. Prvním soupeřem byli fotbalisté z Čáslavi, kteří do utkání vstoupili velmi dobře a již v 7. minutě po standardní situaci vstřelili první branku a ujali se vedení 1:0.

Na začátku druhého poločasu mohli hlinečtí vyrovnat, kdy Jančura postupoval ze strany sám na branku, kterou o kousek minul. Domácí se snažili, ale branku se bohužel nepodařilo vstřelit. V závěrečném domácím tlaku navíc dostal po faulu červenou kartu hráč Cach.

FK Čáslav si z Hlinska odvezl výhru 1:0 a 3 body. Další zápas odehrají hlinečtí v sobotu 7. srpna v 10:30 Kosmonosech a další domácí zápas se bude hrát v neděli 15. srpna od 17:00 hodin s favoritem soutěže SK Sparta Kolín.