ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 2. prosinec 2020, svátek má Blanka

Týden hokeje bude probíhat online

16. 11. 2020 • 6:34

Týden hokeje se v termínu od 23. do 29. listopadu kvůli vládním nařízením neuskuteční na zimním stadionu, ale bude probíhat online. 

 

V průběhu letošního ročníku bude každý den v termínu 23. - 29. listopadu na webových stránkách a sociálních sítích projektu Pojď hrát hokej věnován jednomu tématu dětského hokeje. V pondělí to bude Vývoj psychiky mladého sportovce s Václavem Petrášem, v úterý Stravování mladých sportovců s Marií Skalskou, ve středu Hokej a škola s Andrejem Šustrem, ve čtvrtek Hokejový trénink doma s Oldřichem Kališem, v pátek Systém výchovy v Českém hokeji s Filipem Pešánem a v sobotu Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru s Miroslavem Budošem. 

V neděli 29. listopadu pak proběhne webinář pro rodiče malých hokejistů, kteří se v průběhu týdne budou moci výše zmíněných odborníků ptát na různé otázky, které budou právě v neděli zodpovězeny.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče.Zdroj foto: www.hchlinsko.cz

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím