Turnaj mladších žáků v Jablonném nad Orlicí
31. 10. 2019
visibility 1826

Dne 13.10. jsme se s týmem mladších žáků zúčastnili turnaje v Jablonné nad Orlicí. Tým: Dan Štorek, David Černý, Martin Laštůvka, Lukáš Stehno, Aleš Kozel, Gábina Mikulášová, Nikča Žáková, Péťa Vtípil, Vašek Chytil, Martin Pešek, Kuba Novotný, Matyáš Meduna, Honza Smékal a trenéři Pepa Žák a Martin Štorek. První zápas nás čekal s týmem z Lanškrouna. Od začátku se hrálo s velkým nasazením. Brzo jsme se dostali do vedení, které jsme si udrželi až do konce. Výhra 6:4. Dalším soupeřem bylo Vysoké Mýto. Po prvním poločase jsme byli ve vedení. Začátek druhého poločasu se moc nevydařil. Během tří minut jsme dostali dva góly. Náš tým to vyburcovalo a s velkou touhou zvítězit jsme se vrátili do hry. A opět vítězství, tentokrát 8:3. Ve třetím zápase jsme hráli s Jablonným. Od začátku jsme měli hru pod kontrolou. V jednu chvíli jsme dokonce vedli 5:0. Konečný výsledek 8:4. Na týmu bylo vidět, že chtějí zvítězit. Hrálo se v tempu, byla předvedena kolektivní hra. Tým se navzájem povzbuzoval. Sice jsme 3-krát zvítězili, na druhou stranu jsme měli mnoho šancí, které jsme neproměnili. Věřím, že v tomto tempu a nasazení budeme pokračovat a nadále se zlepšovat.