ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 17. leden 2021, svátek má Drahoslav

Tři králové letos přijdou ke všem dveřím online, darovat částku je možné již teď

05. 01. 2021 • 15:43

Zítřejší den si můžete zpříjemnit prozpěvováním Tří králů, kteří natočili speciální video a přijdou tak ke komukoliv online! Jako vždy přinášejí radost a boží požehnání a také prosbu o pomoc lidem v nouzi. Video se nachází na webu www.trikralovasbirka.cz.

 

Tříkrálová sbírka 2021 probíhá již od 1. ledna. Přispívat do ní lze až do 24. ledna. Aby se předešlo šíření onemocnění covid-19, Tři králové přicházejí virtuálně. 

 

Přispět lze dárcovskou jednorázovou nebo trvalou SMS zprávou na číslo 87 777. Tvary SMS a částky:

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30

DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60

DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90

Více na www.darcovskasms.cz

 

Libovolnou částku lze také zaslat převodem na účet. Všechny informace a způsoby platby jsou na webu www.trikralovasbirka.cz. Je možné si zde vybrat i koledující organizaci, za Hlinsko je to pak Oblastní charita Nové Hrady u Skutče.

 

Příspěvky lze věnovat také fyzicky a to v Centru Jana XXIII na sídlišti v Hlinsku. Lze tak učinit před začátkem a po skončení bohoslužeb, to je od 7:30 do 8:00 hodin nebo od 8:30 do 9:00 hodin. Pokladnička bude v centru umístěna až do 24. ledna 2020.

 

Novodobá Tříkrálová sbírka se letos koná již po jednadvacáté. Každoročně se do ní zapojovalo přes 70 000 dobrovolníků. Výnos putuje na pomoc nemocným,  handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším lidem v nouzi. Desetina výnosu sbírky je určena na rozvojovou a humanitární pomoc v zahraničí.


Zdroj foto: www.trikralovasbirka.cz

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím