Dnes je 4. prosinec 2023, svátek má Barbora
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Termín částečného otevření mostu v Blatně je posunutý Vytvořit článek
Termín částečného otevření mostu v Blatně je posunutý
Petr Laštůvka (redakce) - 17. 06. 2022    1784    0 Líbil se vám tento článek?

Částečné otevření mostu v Blatně se posouvá na 19. července z důvodu zpoždění výstavby ze strany zhotovitele. Původní termín dokončení první etapy stavby byl na začátku letních prázdnin.

„Byli jsme zhotovitelem stavby požádáni o prodloužení termínu výstavby první etapy z důvodu zdržení při zakládání mostních pilířů. Při stavbě musí být dodržen technologický postup, proto se otevření části mostu posune o deset dní," říká Miroslav Krčil, starosta Hlinska.

Modernizace mostu a silnice v Blatně byla zahájena v polovině měsíce března a zcela uzavřela místní komunikaci. Objízdná trasa první etapy stavby je vedena pro všechna vozidla mimo autobus přes Krounu, Svratouch a Svratku. Autobusy mají povolen průjezd obcemi Hamry a Studnice. Pro osobní a nákladní vozidla je průjezd těmito obcemi až do 18. července zakázán. Po částečném zprůjezdnění nového blatenského mostu, které bude řízeno pomocí světelné signalizace, bude zákaz platný již jen pro vozidla vážící více než 3,5 tuny.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu