Taneční studio RIDENDO na mistrovství ČR SUT v Praze
Profilovka
18. 06. 2024.
1396

Praha se stala svědkem mimořádného tanečního představení, když se Taneční studio RIDENDO zúčastnilo mistrovství České republiky Svazu učitelů tance (SUT). Tato prestižní soutěž, která se konala 8. a 9. června, přilákala na 2,5 tisíce talentovaných tanečníků z celé země. Tým RIDENDO se dokázal prosadit a získat skvělá umístění.

Na mistrovství Hlinecký klub vyslal v sobotu seniorskou skupinu se svojí show. V neděli se představila koťátka – miniděti, Píďalky – děti a dospělá moderna.

Sobotní chorografie „Vzhůru k výškám“ z dílny Petry Dostálové a Kateřiny Šmok vybojovala z celkového počtu osmi teamů, skvělé 2. místo a stala se 1. vicemistrem pro rok 2024.

Nedělní klání zahájilo vystoupení „RIO“ od Kláry Machové a Adriany Polákové a získali 5. místo, v soutěži pokračovali děti s choreografií „Would I be enough“, kterou postavili Aneta Pintová a Lenka Čepešová. Děti se musely probojovat přes semifinále a ve finále získali skvělé 7. místo. Závěrem se představila i dospělá moderna a to vystoupení „Hopless romantic“, taktéž od Anety Pintové a Lenky Čepešové a i oni se museli probojovat do finálového klání, kde obsadili krásné 4. místo ze šestnácti teamů.

MČR byla vrcholem soutěžní sezóny a Ridendo opět dokázalo, že ve srovnání s obrovskou konkurencí dokáže vybojovat skvělá umístění.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image