Dnes je 21. září 2023, svátek má Matouš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Spolek Sport & aktiv obnovuje cyklozávody Bikové úterky Vytvořit článek
Spolek Sport & aktiv obnovuje cyklozávody Bikové úterky
redakce iHLINSKO - 26. 04. 2022    1849    0 Líbil se vám tento článek?

V květnu a červnu se budou konat tři závody horských kol pro všechny kategorie. Pojedou se vždy v úterý, a to v Hlinsku, Trhové Kamenici a Chotěboři.

V úterý 3. května se v Hlinsku na Ratajích v lyžařském areálu KKL Hlinsko pojede první cyklistický závod v rámci seriálu Bikové úterky 2022. Trať bude upřesněna v den závodu, ale bude vést převážně po polních a lesních cestách. Pro kategorie od 15 let bude trať dlouhá 3 000 – 4 000 metrů, od 6 do 14 let bude bude v délce od 300 metrů do 3 000 metrů. Trasu vždy organizátoři označí šipkami či vyznačovací páskou.

Vyhlášeno je celkem 11 kategorií mikrožactvo – nábor, minižactvo – nábor, předžactvo – nábor, mladší žactvo, starší žactvo, kadeti/kadetky, ženy/juniorky, masters 50, junioři, muži a masters. Podrobnosti ke kategoriím naleznete na webu zde.

Podmínkou účasti je přihlášení předem zde, nebo výjimečně i na místě. Závodníci by také měli mít dobrý zdravotní stav, horské kolo a homologovanou ochrannou přilbu.

V rámci seriálu se pojede závod i v Trhové Kamenici 24. května a v Chotěboři 7. června. Hlavní start bude vždy v 18:00 hodin, kategorie děti a žactvo bude postupně startovat od 16:30 hodin.

 

Zdroj foto: www.sport-aktiv.czLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu