Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Skautská kavárna u Centra Jana XXIII v Hlinsku Vytvořit článek
Skautská kavárna u Centra Jana XXIII v Hlinsku
Věra Dvořáková (redakce) - 31. 08. 2021    1536    0 Líbil se vám tento článek?

Ve dnech 18. a 19. září bude u Centra Jana XXIII. na hlineckém sídlišti připravena Skautská kavárna pro širokou veřejnost. Návštěvníci budou moci posedět v příjemném prostředí kavárny a vybírat z široké nabídky občerstvení. Pořadatelé mají také připraven bohatý doprovodný program pro děti i rodiče.

 

Kavárnu navštíví spoustu umělců, mezi hlavními jmény je například knižní autor a lektor kreativního psaní René Nekuda, Liberecký Busker Cigarette Pillowbag se svým pásmem písniček, nebo talentovaný písničkář Roman Hampejs.

 

Kavárna nabídne posezení v podsadových stanech jako na táboře.  Konat se bude třeba hra na akustické kytary, hraní deskovek, besedy, promítání či program ranní rosa. Kavárnu návštěvníci poznají díky bílému stanu u bývalého výměníku mezi ulicemi Československé armády a Jiráskova.

 

Skautská kavárna je projektem hlineckých skautů - Junáka, středisko Skála. Kdo by se chtěl o skautingu v Hlinsku dozvědět více, vše se nachází na jejich webu: https://bit.ly/Skaut-HlinskoZdroj foto: Facebook Junák - český skaut, středisko Skála HlinskoLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu