Dnes je 6. květen 2021, svátek má Radoslav
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod SeniorCentrum Skuteč hledá nového kolegu nebo kolegyni Vytvořit článek
SeniorCentrum Skuteč hledá nového kolegu nebo kolegyni
Věra Dvořáková (redakce) - 20. 02. 2021    1292    0 Líbil se vám tento článek? 0

Příspěvková organizace SeniorCentrum Skuteč, která zajišťuje sociální pomoc starým a zdravotně postiženým občanům, hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH.

 

Jedná se o přímo obslužnou práci, jejíž kandidát musí být trestně bezúhonný, s ukončeným vzděláním a očkovaný na Hepatitidu B. Dále se požaduje pracovitost, samostatnost a zodpovědnost. Rovněž je žádoucí laskavý přístup ke klientům, komunikativnost a empatie.

 

Organizace zájemcům nabízí 5 týdnů dovolené, výhody fondu kulturních a sociálních potřeb, které zahrnují například částečné zaplacení dovolené či táborů pro děti, příspěvky na stravování a vitaminy, dioptrické brýle a další výhody. 

 

Práce je na plný úvazek, jedná se o zástup za dlouhodobou nepřítomnost. Nástupní plat je od 19 900 Kč až do 22 110 Kč. Osobní ohodnocení 2000 Kč. Pracovní doba je od 6:30 do 18:30, po zaškolení je možné pracovat v nočních směnách od 18:30 do 6:30. Nástupní termín je od 1. března 2021 nebo dohodou.

 

V případě zájmu o danou pozici mají zájemci posílat životopis a pár slov o sobě na email: biskova.ivana@scskutec.cz a s dotazy je možné volat na číslo 469 699 980.

 

Zdroj foto: Facebook SeniorCentrum Skuteč


TAG
práce seniorcentrumskuteč sociální služby skuteč
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •