SDH Filipov pořádá hasičskou soutěž s bohatým doprovodným programem
Profilovka
19. 05. 2023
visibility 1423

Sbor dobrovolných hasičů Filipov pořádá v sobotu 20. května 2023 na Filipově hasičskou soutěž a oslavy k 70 letům od založení sboru. Slavnostní zahájení se uskuteční ve 14:00 hodin u hasičské zbrojnice. Součástí oslav bude i bohatý doprovodný program pro návštěvníky. Akce se koná za podpory Obce Kameničky a firmy BALEK servis Filipov.

V hasičské soutěži se utká celkem deset týmů mužů a pět týmů žen a bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole se hasiči utkají v disciplínách sání z kádě, 2B a nástřikové terče, v druhém pak náběr z kádě, 2B a nástřikové terče.

Doprovodný program bude připravený také pro děti, které si budou moci užít skákací hrad nebo překážkovou dráhu s hasičským zaměřením. V rámci akce se uskuteční i ukázka zásahu profesionálních hasičů. Při oslavách výročí nebude chybět ani dobré jídlo, pití a živá hudba.

Z důvodu probíhající rekonstrukce mostu přes řeku Chrudimku a uzavírky komunikace v Kameničkách musí návštěvníci přijíždějící ze směru od Hlinska zaparkovat auta na parkovišti u kostela nebo základní školy. K hasičské zbrojici na Filipov lze pak pokračovat zhruba 1 km pěšky. Při příjezdu autem od Svratky je možné se dostat až na místo a zaparkovat přímo na Filipově. Pro cyklisty žádné dopravní omezení neplatí.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image