Radostí, kterou si uděláte, pomůžete potřebným

Obchůdek na jevišti vznikl v době, kdy dobří lidé začali přinášet do Azylového domu pro těhotné matky v tísni v Hamrech tak velké množství oblečení, že klientky nebyly schopné ho využít a unosit. Bylo proto nabízeno i dalším potřebným lidem, ale jeho množství bylo stále velké.

 Vznikl proto nápad otevřít obchůdek s použitým oblečením. Ten je provozován v azylovém domě a letos v dubnu oslaví 9 let od otevření.
Ruku k dílu v něm s pracovnicí přikládají i klientky, které si v azylovém domě přivydělávají díky projektu Začít znovu. Společně se snaží o to, aby zde zákazníci našli vždy jen čisté, moderní a zachovalé oblečení.

V obchůdku najdete zmiňované dětské a dámské oblečení. Jsou nabízeny také věci do výbavy pro miminko a do domácnosti. Dále ručně vyráběné tašky a další dekorativní předměty.

Všem, kteří nám oblečení přinesli nebo si ho naopak zakoupili a přispěli tak na provoz azylového domu, moc děkujeme.

 Cena oblečení je skutečně symbolická - 20 Kč za 1 kus. Proto neváhejte ani Vy, přijďte do obchůdku kdykoliv během dne a nakupte si. Pokud budete chtít, aby si na Vás pracovnice vyhradila více času, můžete předem zavolat na níže uvedené číslo. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Jana Málková, azylový dům Hamry
mail:
malkova@dlanzivotu.cz / tel: 731 656 525