Dnes je 5. prosinec 2023, svátek má Jitka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Probíhá již 18. ročník literární soutěže Hlinecký hrneček Vytvořit článek
Probíhá již 18. ročník literární soutěže Hlinecký hrneček
Věra Dvořáková (redakce) - 22. 10. 2021    2427    0 Líbil se vám tento článek?

Městská knihovna spolu s městem Hlinskem vyhlásila již 18. ročník soutěže pro mladé spisovatele Hlinecký hrneček 2021! Letošní téma zní “Kdyby zvířata mohla mluvit” a uzávěrka soutěže je 31. ledna 2022.

 

Soutěží se ve čtyřech kategoriích:

 

I.   1. stupeň ZŠ

II.  2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

III. Střední školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

IV. Ostatní

 

Knihovna přijímá pouze prozaické texty jejichž rozsah bude maximálně 2 normostrany formátu A4, což je přibližně 500 slov. Práce musí být označena “Hlinecký hrneček” a zaslána poštou na adresu knihovny (Městská knihovna Hlinsko, příspěvková organizace, Adámkova tř. 554, 539 01 Hlinsko) nebo elektronicky na email knihovna@hlinsko.cz

 

Každá soutěžní práce musí obsahovat jméno a příjmení autora, kategorii a věk soutěžícího, u prvních tří kategorií také název a adresu školy, adresu a email autora nebo zákonného zástupce u dětí do 15 let a souhlas autora (zákonného zástupce u prací autorů do 15 let) s veřejným čtením práce při vyhlašování výsledků a zveřejněním jména v případě umístění na předních místech (na webových stránkách knihovny, v Hlineckých novinách).

 

Soutěžní práce se nevracejí. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v rámci Března - měsíce čtenářů v knihovně. Termín knihovna upřesní v druhé polovině února.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu