Příjemná úterní odpoledne pro přátele skautingu
Profilovka
05. 06. 2022.
704

Junák Hlinsko pořádá v červnu dvě akce pro veřejnost, zejména pro osoby, kteří mají vztah ke skautingu či se chtějí něco o činnosti hlineckých skautů dozvědět. Připraveny jsou dvě akce a obě se konají v klubovně skautů v ulici Nad Parkem 1317. Akce nesou název Příjemná úterní odpoledne a konat se budou 7. a 21. června.

 

“V červnu bychom se s vámi chtěli vidět více i mimo oddílovou činnost. Vybrali jsme dvě úterní odpoledne, 7. a 21., kdybychom s vámi rádi strávili příjemné chvíle "pod vlajkou hlineckých junáků" v našem skautské domově. Srdečně vás vážení přátelé skautingu, rodiče našich mladších členů, bratři a sestry zveme zazpívat si s námi folkové i táborové písničky nebo si zahrát společenskou hru, zve na akci Junák Hlinsko na svých Facebookových stránkách.

 

7.6. 18:30 - 20:30 - Zpívání folkových písní

Akce pro všechny, kdo mají rádi folkové písničky nebo si rádi připomenou ty od táborových ohňů. Návštěvníci si mohou písně v podání hlineckých skautů poslechnout nebo si je klidně zazpívat s nimi. Návštěvníci si mohou přinést i vlastní hudební nástroje.

 

21.6. 18:30 - 20:30 - Hraní společenských her

Večer pro příznivce deskových a společenských her. Hraní klasických i méně známých her, každý má možnost si vše vyzkoušet a může přinést i vlastní hru.

 

Kdo by měl nějaké otázky či doporučení, může kontaktovat vedoucího střediska Romana Hampejse na telefonu 605 361 966. Více informací o činnosti hlineckýh skautů: hlinsko.skauting.cz

 

Zdroj foto: hlinsko.skauting.cz

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image