ZAVŘIT

Dnes je 9. březen 2021, svátek má Františka

Přehled stran a jejich kandidátů do krajských voleb 2020 v Pardubickém kraji

02. 09. 2020 • 15:30

Přinášíme přehled kandidujících stran a jejich kandidátů do krajských voleb 2020 v Pardubickém kraji, které se konají 2. a 3. října 2020:

 

3PK - ČSSD a Společně pro kraj

1. JUDr. Martin Netolický, Ph.D. hejtman Pardubického kraje, Česká Třebová
2. Miroslav Krčil, DiS. starosta města, Hlinsko
3. Josef Bidmon živnostník a krajský starosta dobrovolných hasičů, Jevíčko
4. MUDr. Vladimír Ninger, Ph.D. primář, člen představenstva NPK, a.s., Pardubice
5. Petr Fiala starosta města, Letohrad
6. MUDr. Pavel Havíř ředitel Nemocnice následné péče Moravská Třebová, Svitavy
7. Josef Kozel starosta města, Heřmanův Městec
8. Ing. Lenka Pařízková tajemnice a jednatelka Sokolská župa Východočeská – Pippichova, Pardubice
9. Ing. Bohumil Bernášek krajský radní zodpovědný za školství, Lanškroun
10. Alena Šírová předsedkyně RR ČMKOS Pardubického kraje, Hlinsko
11. MUDr. Josef Hájek primář ORL, Ústí nad Orlicí
12. Ing. Václav Kubín starosta města, Králíky
13. Ing. Jan Stránský starosta obce, Přívrat
14. Mgr. Radko Martínek emeritní hejtman a senátor, Moravská Třebová
15. Bc. Jan Macháček starosta města, Proseč
16. Václav Roček starosta obce, Moravany
17. Mgr. Lenka Tlustá starostka obce, Borová
18. Ing. Ladislava Kratochvílová ekonomická náměstkyně ředitele ZZS, Přelouč
19. Ing. Václav Kroutil radní zodpovědný za zemědělství, životní prostředí a venkov, Horní Bradlo
20. Marcel Vojtěch starosta města, Seč
21. MUDr. Vítězslav Podivínský praktický lékař, Svitavy
22. Jiří Preclík místostarosta Ústí nad Orlicí
23. JUDr. Jan Chvojka poslanec, Chrudim
24. MUDr. Helena Škuligová lékařka ZZS, Pardubice
25. Ing. Iva Dostálová starostka městyse Trhová Kamenice
26. Ing. Milan Šedaj starosta obce Městečko Trnávka
27. Mgr. Jan Ptáček ředitel školy, Skuteč
28. Petr Helekal starosta městyse Dolní Čermná
29. Ilona Severová starostka obce Lukavice
30. Dalibor Šebek starosta obce Biskupice
31. Bc. Miroslav Kubín starosta obce Kunčina
32. Mgr. Petra Doubravová ředitelka školy Králíky
33. Radomil Horníček starosta obce Jedlová
34. MUDr. Igor Paar ředitel ZZS PK
35. Mgr., Ing. Renáta Petružálková, MBA ředitelka školy Pardubice
36. Jan Soural okresní starosta dobrovolných hasičů
37. Jan Pejcha starosta obce Včelákov
38. Luděk Skalický starosta obce Výprachtice
39. Ladislav Effenberk projektový manažer, emeritní starosta Holice
40. Kamil Pavliš starosta obce Hradec nad Svitavou
41. Ladislav Šafr starosta obce Útěchov
42. Ing. Roman Studený starosta obce Mladkov
43. Slavomír Meduna starosta obce Mikulovice
44. Ing. Jiří Rozinek ekonom, člen zastupitelstva města Pardubice
45. Ing. Petr Novotný vedoucí úředník, Žamberk
46. Ing. Stanislava Fišerová vedoucí úřednice, místostarostka obce Svatý Jiří
47. Miloš Smola místostarosta města Lanškroun
48. Mgr. Jindřiška Klaudová vedoucí úřednice Vysoké Mýto
49. Ing. Petr Škvařil starosta obce Květná
50. Bc. Daniel Stach alias Qěták arborista, živnostník Česká Třebová

 

 

ANO 2011

1. Ing. Martin Kolovratník, Poslanec Parlamentu České republiky, Pardubice
2. Pavel Štefka, Místostarosta města Polička, Polička
3. Ing. František Pilný, MBA Starosta města Chrudim, Chrudim
4. Ing. Bc. Oldřich Jedlička, Starosta města Žamberk, Žamberk
5. Robert Klčo, Předseda představenstva Dopravního podniku města Pardubice, podnikatel v inovačních technologiích, Pardubice
6. Jan Procházka, Ředitel agentury ČSOB Pojišťovny, místostarosta městského obvodu Pardubice, IV Pardubice
7. Lukáš Malina, Softwarový analytik, Sopotnice
8. Mgr. Milan Chvojka, Starosta města Nasavrky, Nasavrky
9. JUDr. David Švec, Právník odboru Pardubického kraje, Svitavy
10. Jiří Rejda, DiS., Starosta městského obvodu Pardubice V, Pardubice
11. Ing. Jan Hrabal, Projektový manažer, televizní redaktor, Pardubice
12. Bc. Lenka Jurenová, Jednatelka Seniorcentra města Svitavy s.r.o., Svitavy
13. Róbert Pavlačič, MBA, Starosta obce Zaječice, Zaječice
14. Zděnka Šebková žena 53 Místostarostka města Žamberk, Žamberk
15. Ing. Martin Charvát, Primátor statutárního města Pardubice, Pardubice
16. Dušan Salfický, Sportovní manažer, Pardubice
17. Stanislav Ešner, Technolog, Jenišovice
18. PhDr. Iva Novotná žena, Ředitelka mezinárodní jazykové školy, Hlinsko
19. Mgr. Bc. Lenka Bártová, Členka komise pro výchovu a vzdělávání, Moravská
20. Ivana Dolečková, Pracovnice v sociálních službách, Pardubice
21. Marie Schillerová, Soukromá podnikatelka, Sezemice
22. Kateřina Šilcová, DiS., Nutriční terapeutka, Svitavy
23. Ing. Roman Hřebík, Projektový manažer, Skuteč
24. Jaroslava Sedláková, Vedoucí turistických akcí KČT, přísedící u okresního soudu, Lanškroun
25. Mgr. Bc. Radek Hejný, Starosta městského obvodu Pardubice II, Pardubice
26. Martin Valouch, Specialista BOZP, Dříteč
27. Vojtěch Kodytek, Stavební technik senior, Řetůvka
28. Bc. Daniel Vodák, IT specialista, Chrudim
29. Radim Totušek, Soukromý podnikatel, Polička
30. Mgr. Filip Petr, Zástupce ředitele gymnázia, Pardubice
31. Ing. Miroslav Pavlata, Ředitel gymnázia a SOŠ, Pardubice
32. Bc. Eliška Hrubá, Studentka, Polička
33. Eva Kleprlíková, Ředitelka SBD Chrudim, Chrudim
34. Vladimír Slivinský, Pojišťovací poradce, Letohrad
35. Karolína Štefková, OSVČ, Pardubice
36. Miroslav Kis, Referent zákaznického servisu, Pardubice
37. Milada Fuchsová, Prodejní asistentka, Česká Třebová
38. Milan Zavadil, MBA, Manažer, Spojil
39. Jiří Havrda, Strážník městské policie, Pardubice
40. JIří Rozsypal, Senior, Banín
41. Karel Krulík, Podnikatel, Chrudim
42. Ing. Pavel Pinkas, Ph.D., OSVČ nastavování interních systémů, Dobříkov
43. Pavel Kožíšek, Místostarosta městského obvodu Pardubice III, finanční poradce, Pardubice
44. Ing. František Dittrich, CSc., Podnikatel, Dříteč
45. Mgr. Oldřich Strnad, Místostarosta města Lanškroun, Lanškroun
46. Josef Dokoupil, Senior, Moravská
47. Jiří Kalvoda, Podnikatel, Polička
48. Eduard Mengr, Senior, Rychnov
49. Lubomír Hrstka, Podnikatel, Sezemice
50. MUDr. David Kasal, MHA, Poslanec Parlamentu České republiky, primář dětského oddělení, Chrudim

 

 

Česká pirátská strana

1. Bc. Daniel Lebduška, výkonný ředitel společnosti, zastupitel města Chrudim, domácí sládek, Chrudim
2. Ing. Filip Mezera, Ph.D., datový analytik, zastupitel města Sezemice, trenér fotbalové přípravky, Sezemice
3. Andrej Ramašeuski, systémový administrátor, zastupitel obce Radhošť, drobný chovatel, Radhošť
4. Libuše Vévodová, středoškolská učitelka matematiky, zastupitelka města Svitavy, Svitavy
5. Jiří Ducháček, IT manager, zastupitel města Česká Třebová, Česká Třebová
6. Mgr. Lenka Španihelová, sociální pracovnice v chráněné dílně, Vápenný Podol
7. Andrea Linhartová, metodička zdravotní pojišťovny, Chrast
8. Mgr. Jaroslav Lainz, speciální pedagog věnující se žákům s výchovnými problémy a intervenčním programům ve školách, Česká Třebová
9. Mgr. Matěj Karas, projektový pracovník na Ministerstvu práce a sociálních věcí se zaměřením na sociálně-právní ochranu dětí, Pardubice
10. Vladek Vácha, technolog, provozovatel soukromého muzea, Mistrovice
11. Bc. David Marhold Bc., student práv, historie a germanistiky, koordinátor dobrovolníků, Svitavy
12. Jiří Krátký, penzista, kapitán plachetnice, Svitavy
13. JUDr. Lucie Procházková, právnička, VŠ pedagožka, asistentka poslance, Pardubice
14. Ing. Dominik Bečka, manažer řízení rizik, zastupitel MO Pardubice I, Pardubice
15. Martin Saifrt, pracovník v sociálních službách, moderátor v rádiu, Česká Třebová
16. Ing. Ondřej Karas, vývojář v oblasti automatizace pro zemědělské a lesnické stroje, zastupitel města Pardubice, Pardubice
17. Ing. Aleš Nunvář, místostarosta města Chrudim, jogín, Chrudim
18. Mgr. Jiří Jansa, Pojistný matematik, Pardubice
19. Bc. Ondřej Češík, programátor automatizovaných výrobních linek, Slatiňany
20. Mgr. Marcel Palatáš, vrchní ministerský rada na Ministerstvu vnitra, Pardubice
21. Sára Zavřelová, operátorka klientské linky, včelařka, Heřmanův Městec
22. Zdeněk Kubala, softwarový inženýr, Chrudim
23. Mgr. et RNDr. Emanuel Žďárský, CSc., genetik, VŠ pedagog, ředitel neziskového spolku, Hošťalovice
24. Mgr. Jiří Hruška, OSVČ v pozici lektor, konzultant, mentor a facilitátor v oblasti dalšího, Němčice
25. Jan Moravec, dělník, Letohrad
26. Ing. Martin Sedlák, OSVČ, radní města Moravská Třebová, organizátor festivalů, Moravská Třebová
27. Martin Herman, seřizovač lisu, Česká Třebová
28. Jan Bednář, grafický designér, Pardubice
29. Oldřich Vodehnal, lesní adjunkt, ošetřovatel dravých ptáků, Městečko Trnávka
30. Zdeněk Brejša, programátor, Lanškroun
31. Mgr. Martin Vít, učitel na ZUŠ, překladatel, hudebník, Vyžice
32. Jiří Kohoutek, pracovník technické podpory, Jedousov
33. Zbyněk Ruda, obchodní zástupce, zastupitel města Česká Třebová, Česká Třebová
34. Jaroslav Klimeš, OSVČ v gastronomii a hotelnictví, Jedlová u Poličky
35. Richard Pavlík, poradce v oblasti životního prostředí, penzista, Hlinsko
36. Vít Hořenovský, producent hudebního klubu, OSVČ, Dašice
37. Mgr. Tomáš Kolomý, právník, zastupitel obce Rudoltice, Rudoltice
38. Bc. Ondřej Hapala, student, zastupitel města Svitavy, Svitavy
39. Roman Sahula, administrativně technický pracovník, farmář, Chrast
40. Anna Vavřečková, knihkupkyně, programátorka, Pardubice
41. Mgr. Tomáš Grosskopf, učitel na ZŠ, moderátor v radiu, Výprachtice
42. Josef Horák, systémový specialista, místostarosta obce Lány u Dašic, dobrovolný hasič, Lány u Dašic
43. Ing. Filip Vařecha, vývojář, zastupitel MO Pardubice V, Pardubice
44. Karsten Sachs, prokurista v dopravní společnosti, Moravská Třebová
45. Karel Macek, kuchař, promotér, Svitavy
46. Ing. Jan Hrubeš, doktorand, hudebník, zastupitel města Pardubice, Pardubice
47. Ing. arch. Jitka Bidlová, Ph.D., architektka, zastupitelka města Polička, Polička
48. Bc. et Bc. Ivana Böhmová, pedagožka, zastupitelka města Pardubice, Pardubice
49. Pavel Štěpánek, OSVČ, volební manažer, místostarosta města Chrudim, Chrudim
50 Bc. Stanislav Klát, student, absolvent studia politologie a enviromentalistiky, Nové Hrady

 

 

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

1. Jana Johanidesová, prodavačka, ochr.zvířat, členka Tlapky bez domova

 

 

Dělnická strana sociální spravedlnosti - STOP KRIMIGRANTŮM!

1. Marek Nechala, obchodní zástupce
2. Vladimír Jirásek, skladník
3. Radek Borovička, obchodní zástupce
4. Vlastimil Pechanec, kontrolor kvality
5. Jiří Víšek, dělník
6. Jiří Šťastný, dělník
7. Ivo Sklenář, svářeč
8. Jana Kučerová, důchodkyně
9. Ivan Kovačič, řidič
10. David Štěpán, montér
11. Jan Richter, bezpečnostní pracovník
12. Lukáš Procházka, strojník
13. Tomáš Bruthans, sanitář
14. David Hájek, servisní technik
15. Iveta Jirásková, na mateřské dovolené
16. Jaroslava Mařáčková, prodavačka
17. Miroslav Pechr, řidič

 

 

Koalice pro Pardubický kraj

1. Roman Línek, 1. náměstek hejtmana, Pardubice
2. David Šimek, starosta, krajský zastupitel, Svitavy
3. René Živný, krajský radní, Pardubice
4. Pavel Šotola, krajský radní, Hlinsko
5. Magdaléna Peterková, starostka, Česká Třebová
6. Petr Hájek, starosta, Ústí nad Orlicí
7. Ivan Jeník, starosta, krajský zastupitel, Slatiňany
8. Radomil Kašpar, místostarosta, krajský zastupitel, Litomyšl
9. František Jiraský, starosta, Vysoké Mýto
10. Petr Řezníček, bývalý starosta, krajský zastupitel, Chrudim
11. Ondřej Výborný, starosta, Holice
12. Věra Uhlířová, lékařka, členka dozorčí rady NPK, Choceň
13. Dušan Pávek, starosta, Jevíčko
14. Alena Jílková, lékařka, Moravská Třebová
15. Eva Šmeralová, starostka, Rybitví

 

 

Komunistická strana Čech a Moravy

1. Ing. Jan Foldyna, MBA, místostarosta města Dašice
2. PaedDr. Hana Horská, učitelka, malířka a grafička
3. Antonín Vyšohlíd, místostarosta města
4. Lenka Bělohlávková, administrativní pracovník
5. Roman Harmat, manažer logistiky
6. Miroslav Hlavatý, důchodce
7. Ing. Jitka Šimková, jednatelka společnosti
8. Josef Bohatec, předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy
9. Mgr. Václav Snopek, CSc., politolog, sociolog
10. Ing. Květa Matušovská, poslankyně Parlamentu České republiky
11. Bc. Tomáš Kacálek, státní zaměstnanec
12. Vladimír Příhoda, učitel
13. Kateřina Dymáková, zubní instrumentářka
14. JUDr. Zdenka Šťastná, důchodkyně
15. Pavel Žampach, učitel
16. Jan Dvořák, manažer kvality
17. Ing. Jaromír Vojtěch, zaměstnanec Policie České republiky
18. Zdeněk Bureš, důchodce
19. František Richter, speciální pedagog
20. Veronika Branžovská, DiS., zdravotní sestra
21. Bc. Otakar Kovařík, vývojář software
22. Jiří Černý, mechanik zemědělských strojů
23. Milan Mňuk, projektový manažer
24. Ing. Vladimír Dosoudil, analytik informačních systémů
25. Valéria Kmošťáková, švadlena
26. Milan Konečný, ředitel
27. Karel Moravec, správce sítě
28. Bohdan Němec, důchodce
29. Tomáš Bartoň, technický specialista
30. Richard Kohout, referent životního prostředí
31. Edita Prchalová, zaměstnankyně obce
32. Mgr. Vladimír Severin, právník
33. Petra Harmatová, operátorka
34. Richard Nosek, technik, energetik
35. Václav Opasek, obchodní zástupce
36. Vladimír Krátký, podnikatel
37. Pavel Studnička, trenér atletiky
38. René Kubíček, nástrojař
39. Věra Chodilová, pekařka
40. Jaroslav Hájek, DiS., vedoucí pedagog
41. Radim Fülle, kuchař
42. Ing. Pavel Kubů, důchodce
43. Antonín Odvárka, projektant
44. Jana Pavlasová, kontrolorka kvality
45. Helena Krupková, administrativní pracovník
46. Rudolf Navrkal, strojní zámečník
47. Miloš Tesař, vlakvedoucí vlaku vyšší kvality

 

 

Mladí pro Pardubický kraj

1. Ing. Ph.D. Milan Sýs, vědec, radní města Luže, vysokoškolský pedagog, Luže
2. Bc. Petr Žampach, pracovník bezpečnosti letového provozu, předseda hnutí, Žumberk
3. Martina Ročková, lektorka kroužků pro děti, studentka Univerzity Hradec Králové, Pardubice
4. Jan Prokeš, podnikatel, zastupitel městysu Žumberk, Žumberk
5. Josef Ročeň, student VUT v Brně , stavební technik, Dachov
6. Mgr. et Mgr.Jakub Cach, analytický pracovník, živnostník, Kameničky
7. Jonáš Hrdina rozpočtový specialista, dobrovolný hasič, Ústí nad Orlicí - Hylváty
8. Mgr. Kateřina Mašková, odborný pracovník cytodiagnostické laboratoře, Vysoké Mýto
9. Tomáš Sochor, fotbalový trenér týmu U16 FK Chrudim, Hlinsko v Čechách
10. Bc. Nikol Kopecká, studentka Univerzity Pardubice, Chrast
11. Mgr. Jan Špaček, cestovatel, Oldříš
12. stržm. Petr Žoudlík, policista, Skuteč
13. Lucie Sekerová, pracovnice sociálních služeb, Dobrkov
14. Roman Myška, vlakvedoucí vlaků osobní přepravy, Chrudim
15. Pavlína Frišová, studentka, Skuteč
16. Marek Dostál, projektový manažer, Pardubice
17. Martina Baťová, fotbalová trenérka a rozhodčí, studentka veřejnosprávní činnosti, Luže
18. Vojtěch Kopecký, pracovník pojišťovny, Chrudim
19. DiS. Jaroslav Hantl, plavčík, Morašice
20. Aleš Dvořák, elektromechanik kolejových vozidel, Ústí nad Orlicí
21. Pavla Nela Odehnalová, malířka, ilustrátorka, designérka, Skuteč
22. Michal Jurák, projektový manažer, Pardubice
23. Petr Švadlenka, podnikatel, marketingový expert, Slatiňany
24. Bc. Kristýna Prokešová, personální asistentka, Žumberk
25. Dominik Sedlák, autoelektrikář, Prosetín
26. DiS., Lucie Brabencová, zdravotní sestra, Hlinsko v Čechách
27. Lucie Vacková, operátor výroby, Chrudim
28. Miloš Sedlák, autoelektrikář, Podlažice
29. Ing. Hana Matelková, učitelka na základní škole Pardubice
30. Andreas Wagner, podnikatel, Vysoké Mýto

 

 

Moravané, pro zachování Moravy se při sčítání lidu 2021 opět přihlasme k moravské národnosti

1. Michal Měcháček, dělník
2. Josef Smítal, kuchař
3. František Drtílek, OSVČ

 

 

ODS a TOP 09

1. Michal Kortyš, senátor a náměstek hejtmana Pardubického kraje
2. Ing. Ladislav Valtr MBA, radní za zdravotnictví Pardubického kraje
3. Ing. Alexandr Krejčíř, ředitel obchodní společnosti
4. PharmDr. Jiří Skalický Ph.D., primář Pardubické nemocnice, zastupitel města
5. PhDr. Magda Křivanová, ředitelka Muzea v přírodě Vysočina
6. Mgr. Petra Šimečková, učitelka
7. Pavel Čížek, místostarosta města Svitavy
8. Ing. Michal Sláma MBA, vědecký pracovník, projektový manažer
9. Ing. Martin Krejza, místostarosta města
10. Mgr. Jan Čechlovský, vedoucí projektových týmů
11. Martin Milata, obchodně-technický manažer
12. Bc. Michal Pilař, podnikatel, projektový manažer
13. Jaroslav Martinů, starosta města Polička
14. Mgr. Jiří Hrabčuk, ředitel Střediska volného času, lektor a pedagog
15. Jiří Dytrt, OSVČ v oblasti lektorské, poradenské a konzultační činnosti
16. Ing. Vít Steklý, podnikatel, radní města Slatiňany
17. Bc. Irena Burešová, starostka města Přelouč
18. Ing. David Novák, zemědělec a výrobce potravin na statku Uhersko
19. Mgr. Lukáš Blažek Ph.D., strategický poradce, právník
20. Jana Hrubá, učitelka ZUŠ Luže
21. Matouš Pořický, ředitel stavební společnosti, místostarosta města Ústí nad Orlicí
22. Ladislav Báča, OSVČ, místostostarosta města Bystré
23. Mgr. Miloslav Parolek, ředitel ZŠ Jevíčko
24. Josef Kuběnka, ředitel domova pro seniory
25. Soňa Mužíková, jednatelka společnosti
26. Ing. Miloš Mička, starosta města Moravská Třebová
27. Petr Kotýnek, jednatel soukromé společnosti
28. Ing. Jiří Nezval, stavební technik
29. MUDr. Harald Čadílek, přednosta gynekologicko - porodnického oddělení
30. Mgr. Josef Kopecký, místostarosta města Česká Třebová, pedagog
31. MUDr. Jiří Řezníček, lékař, člen představenstva Zdravotnického holdingu KHK
32. Ing. Lic. Jaroslav Kňava, OSVČ
33. RNDr. Jan Švadlenka Ph.D., biolog
34. Ing. Martin Kozáček, projektant
35. MUDr. Martin Jareš, lékař
36. Ing. Stanislav Hlavatý, ředitel společnosti
37. Ing. Stanislav Šťastný, ekonom, místostarosta města Slatiňany
38. Ing. Josef Štěpanovský, místostarosta města Lázně Bohdaneč
39. Ing. Pavel Charvát, jednatel firmy CHAS-MT s.r.o.
40. RNDr. Lukáš Boháč, programátor
41. Vladislava Michalová, zdravotní sestra, radní města Chrudim
42. Ing. Tomáš Nešetřil, stavbyvedoucí
43. Ing. Petr Krátký, ředitel společnosti
44. Ing. David Urbánek, konzultant v IT
45. Ing. Ivo Toman MBA, oborový specialista na železnici
46. Ing. Josef Zavoral, OSVČ, místostarosta obce Široký Důl
47. Ing. Pavel Svoboda Ph.D., vedoucí technického střediska laboratoří VVCD, DFJP UPCE
48. Ivan Drdaj, obchodní zástupce ČMSS
49. Ing. Lukáš Novák, projektový manažer a jednatel IT společnosti
50. Ing. Erik Jahnický MBA, obchodní manažer Pardubického kraje

 

 

Rozumní - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

1. Radek Rozsypal, obsluha lisu na plasty
2. Ing. Radek Dokoupil, technický ředitel podniku
3. Mgr. Věra Nevečeřalová, speciální pedagog
4. Jana Göblová, nákupčí
5. Jiří Slavík, živnostník
6. Ing. arch. Klára Lazareva, architekt, členka Sboru dobrovolných hasičů
7. Mgr. Jana Čejková, učitelka základní a střední školy
8. Alena Abrahamová, vedoucí prodejny
9. Jitka Adolfová, učitelka mateřské školy
10. Ivana Marečková, referent personálního oddělení
11. Dagmar Fišerová, vedoucí poštovního úřadu
12. Jitka Patřičná, fotografka, pěstounka
13. Lenka Klouzalová, úřednice
14. Zuzana Kolářová, učitelka mateřské školy
15. Jana Hubená, OSVČ
16. Daniela Nožičková, studující VŠ
17. Martin Chreno, OSVČ
18. Blanka Hudecová, důchodkyně
19. Tereza Novotná, studující
20. Ludmila Jungwirth Šléglová, podnikatelka
21. Anna Ježková, živnostník
22. Roman Rychtařík, živnostník
23. Barbora Lásková, obchodní zástupce
24. Renata Stará, pracovnice v textilní výrobě
25. Oldřiška Štursová, ekonom
26. Jiří Horák, elektro projektant
27. Taťána Součková, prodavačka
28. Veronika Kejmarová, pokladní
29. Jiří Prokopec, invalidní důchodce
30. Alice Jassová, vedoucí prodejny
31. Karolína Krátká, kuchař, číšník
32. Božena Ilza Mitáčková, důchodkyně, archivářka ve výslužbě
33. Martin Hejl, vrchní číšník
34. Žaneta Vadlejchová, obsluha čerpací stanice
35. Naděžda Fryaufová, aranžérka květin
36. Ilona Honová, elektrotechnik
37. Rudolf Kárník, důchodce
38. Kateřina Havlíková, floristka
39. Stanislava Slavíková, živnostník
40. Jitka Svobodová, ekonom
41. Markéta Loukotová, baristka
42. Marta Pokorná, důchodkyně
43. Petr Valenta, zootechnik
44. Erika Valentová, prodejce
45. Eva Štěpánková, prodavačka
46. Pavla Jacklová, asistentka prodeje
47. Lenka Tesařová, prodavačka
48. Antonín Musil, řidič kamionu
49. Ing. Jiří Sechovec, chemik

 

 

Starostové a nezávislí

1. Ing. Michaela Matoušková MPA, starostka, ekonomka
2. Mgr. Hana Štěpánová, radní Pardubického kraje, pedagožka
3. Ing. Jiří Hájek, zastupitel městského obvodu, stavební inženýr
4. Oldřich Koblížek, starosta, elektroprojektant
5. David Šimek, starosta, spec. pro doprav. syst. a webové aplik.
6. Martin Staněk, starosta, předseda Svazku obcí Loučná
7. Tomáš Dubský, starosta, dobrovolný hasič
8. RNDr. Renata Šedová, hydrogeoložka, projektová manažerka
9. Martin Paur PhD, překladatel, předseda Akademie Rinosport
10. Jan Křivka, řidič záchranář
11. Zuzana Tvrzníková, starostka, kynoložka
12. Mgr. Petr Zikmund, starosta, pedagog
13. Bc. Alice Paurová, trenérka kinballu
14. Mgr. Jan Vavřín, pedagog na Gymn.Polička, organizátor Ukliďme Česko
15. Ing. Zdeněk Kočí, stavební technik
16. PhDr. Jiří Kotyk Ph.D., historik, emeritní vysokoškolský pedagog
17. Mgr. Martin Hejkrlík, zastupitel, ředitel Sociálních služeb Králicka
18. Mgr. Petr Schmied, starosta, pedagog
19. Ing. Miloslav Cindr, zastupitel, geodet
20. MUDr. Jaromír Kánský, lékař v Hrochově Týnci
21. Mgr. Tomáš Bolek, starosta, pedagog
22. MUDr. Pavol Šalamon, lékař, geriatr
23. Josef Škeřík, starosta
24. Ing. Pavel Kohout, starosta, inženýr dopravních staveb
25. Ing. Jan Jirsák, projektant
26. Bc. Lenka Ševčíková, starostka, ekonomka
27. Miloš Vlasák, starosta, předseda Sokol Ostřetín
28. Mgr. Bohuslava Čepová, starostka, pedagožka
29. Mgr. Bc. Karel Kouřil, radní obce, pedagog
30. Ing. Ivan Moravec, místostarosta, pedagog
31. Luboš Šplíchal, starosta
32. Ing. Marcel Lesák, starosta, meteorolog, klimatolog
33. Ing. Pavel Vacek, stavební technik
34. MUDr. Daniel Dejdar, lékař, chirurg v Přelouči
35. Jan Maršík, student vysoké školy
36. Ing. Pavel Matys, místostarosta, stavební technik
37. Ing. Jan Volný, bezpečnostní technik
38. Matěj Doležal, místostarosta, pedagog, florista
39. Ing. Ladislav Štěpánek, projektant
40. Jan Hojsák, kontrolor
41. Ladislav Mlateček, člen rady obce, myslivecký hospodář
42. Ing. Zdeněk Mlynář, konstruktér jističů
43. Jaroslava Píšová, starostka, referentka zásobování
44. Ing. Bc. Jaromír Pražan, středoškolský pedagog
45. Petra Vrbatová, starostka, vedoucí skladu
46. Pavel Eliáš, zastupitel kraje, starosta, strojník
47. Michal Borovec, stavbyvedoucí
48. Mgr. Petr Andrle, zastupitel, pedagog gymnázia, komisař basketbalu
49. Ing. Václav Fišer, starosta, IT analytik
50. František Bartoš, starosta

 

 

Strana zelených

1. Ing. Robert Hrdina, odbor bezpečnosti železniční dopravy
2. Ing. Jitka Češková, projekt.zahr.a kraj.úprav, arboristka
3. Jiří Malík, podnikatel ve zdravé výživě, zastupitel obce
4. Tereza Hýblová, zastupupitel města, studentka
5. Michal Kafoněk, student, vývojář a kontrolor v automotive
6. Bc. Kateřina Kosová, zastup.MO Pardubice II, studentka
7. Matěj Nárožný, student, esperantista,člen komise rady města
8. Mgr. Kamila Skalecká, spolumajitelka bezobalového obchodu
9. Mgr. Daniel Přibyl, zastupitel obce, vedoucí právního oddělení ÚZSVM
10. Anna Řehůřková, studentka výchovné dramatiky
11. Mgr. Ondřej Beran Ph.D., věd.pr.,koord.výzk.proj.na un.,zast.MO Pardubice I
12. Eva Kodymová, etnografka
13. Ing. Vojtěch Weisbauer, referent Státního zemědělského intervenčního fondu
14. Ing. Jitka Šídlová, krajinářská architektka
15. Michal Mazurkiewicz, pracovník v logistice
16. Olga Pavlů, matka na plný úvazek
17. Mgr. Jan Metelka, učitel, trenér, zastupitel MO Pardubice II
18. Ing. Hana Císařová MSc., asistentka pro chemickou legislativu
19. Miroslav Hovorka, technik elektro
20. Mgr. Tereza Jílková, sociální pracovnice organizace soc.-práv.ochr. dětí na mateřské
21. Radek Hűbl, dopravní kontrolor
22. Bc. Petra Vašíčková DiS., kraj.koord.návr.stromů do krajiny, ref.ÚMO Pard.VI
23. Ing. Pavel Peroutka, technický ředitel
24. Mgr. Bohdan Šeda, stavební historik, vysokoškolský pedagog
25. Ing. Jakub Kutílek, dopravní specialista, zastupitel města
26. Ing. Jan Pavlů, technik počítačových sítí

 

 

Svoboda a přímá demokracie - SPD

1. JUDr. Mgr. Tomáš Fadrný, jednatel společnosti
2. Jiří Kohoutek, poslanec PS Parlamentu ČR
3. Martin Kroužek, technik
4. Marek Kočí, majitel elektromontážní firmy
5. Jiří Langr, živnostník
6. Luděk Štěpánek, živnostník a jednatel společnosti
7. Pavel Michal, instruktor autoškoly
8. Jaroslav Slanina, výpravčí
9. Jiří Foltýn, pojišťovací poradce
10. Ing. Dagmar Erbanová, administrativní pracovnice
11. Jana Košťálová MBA, krizový manažer
12. Jan Kharchikov, montážní dělník
13. Martin Šimek, truhlář
14. Tomáš Němeček, operátor neblokových provozů
15. Jiří Přikryl, strojní zámečník
16. Danuta Slánská, zemědělec
17. Jana Vaňousová, zdravotní pracovnice
18. Pavel Roškota, grafik
19. Zdeněk Holcman, řidič
20. Tereza Macháčková, zdravotní sestra
21. Daniel Mildner, provozovatel lázeňských služeb
22. Barbora Červenková, reklamní specialista
23. Josef Majdiak, jednatel Českého svazu chovatelů, z.s., ZO Choceň
24. Alena Roškotová, pánská kadeřnice
25. Jaroslav Říha, vysokoškolský student
26. Josef Jarkovský, redaktor, publicista
27. Vladimír Pýcha, programátor
28. Jana Tihlaříková, personalistka
29. Božena Puhlovská, kadeřnice
30. Martin Juračka, provozní elektrikář
31. Alena Přibylová, nehtová designérka
32. Marie Eliášová, reklamní technik
33. Jitka Slaninová, účetní
34. Dominik Marek, kontrolor elektra
35. Pavel Havelka, řidič autobusu
36. Jaroslav Tříska, řidič kamionu
37. Jana Klicperová, opravářka elektroniky
38. Martin Šitina, řidič
39. Miloš Elfmark, živnostník
40. Petr Neumann, strojník energetického zařízení
41. Karel Dostálek, operátor výroby
42. Alois Beránek, majitel velkoobchodu s druhotnými surovinami
43. Luboš Šolc, mechanik stavebních strojů
44. Miroslav Pospíšil, provozovatel taxislužby
45. Jan Sedláček, úředník
46. Věra Hrachovinová, invalidní důchodkyně
47. Helena Trbušková, směnový kontrolor
48. Gabriela Štěpánková, poštovní úřednice
49. Ota Műller, pracovník ostrahy
50. Robert Peterka, plánovač výroby

 

 

Trikolóra hnutí občanů a Strana soukromníků České republiky

1. Petr Bajer, podnikatel, zastupitel, předseda finančního výboru města, předseda strany
2. Ing. Petr Rusek, manažer, myslivec, včelař, sportovní střelec
3. JUDr. Jiří Kulhavý, prokurista, specialista na lesní hospodářství
4. Bohumil Roub, nezávislý novinář, pořadatel charitativních akcí
5. Mgr. Stanislav Hykyš, advokát, předseda krajské rady Trikolóry
6. Mgr. Petr Máca, jednatel zdravotnického zařízení, předseda Gremia ambulanční radiologie
7. Radek Valenta, starosta obce Trnávka
8. Ivana Snítilová, OSVČ, trafikantka, členka předs. Strany soukr. ČR
9. MUDr. Hana Buryšková, lékařka
10. Bc. Jaromír Kuba, OSVČ, specialista IT bezpečnost a 3D tisk
11. Mgr. Ing. Dagmar Zouharová, učitelka ZŠ
12. Markéta Vohralíková, ředitelka MŠ
13. Ing. Zdeněk Přikryl, strojař, majitel obchodu, člen kraj. rady Trikol.
14. Pavel Janoš, výrobce Pardubického perníku
15. Mgr. Veronika Svatošová, ředitelka MŠ
16. Jiří Urbánek, podnikatel, obchodní manažer
17. Mgr. Václav Štěpař, učitel, člen krajské rady Trikolóry hnutí občanů
18. PaedDr. Mgr. Jaroslav Míchal, pedagog, profesionální fotbalový trenér
19. Jan Vinduška, místopředseda představenstva ZD
20. Tomáš Brichta DiS., OSVČ, programátor
21. Josef Bárta, jednatel strojírenské společnosti, sportovní pilot
22. Klára Foukalová, obchodní manažerka
23. Michal Fořt, předseda představenstva, odborný konzultant v IT
24. Jan Vojtěch, spolumajitel strojírenské firmy
25. Václav Košnar, ekonom, člen krajské rady Trikolóry hnutí občanů
26. Martin Řehounek, manažer
27. Mgr. Vlastimil Kubíček, ředitel ZŠ
28. Hana Kašparová, OSVČ, účetní
29. Bc. David Bulis, obchodní ředitel Hastex & Haspr s.r.o., člen krajské rady Trikol.
30. Jan Mikuláš, majitel reklamní agentury
31. Jana Bohačíková, prodavačka
32. Roman Kupka, prodejce
33. Vojtěch Levai, řidič Technických služeb města Přelouč
34. Tomáš Pavelka, obchodní ředitel
35. Bc. Zdeněk Kubín, zdravotnický záchranář
36. Jiří Konečný, živnostník, majitel Skrblíkovy restaurace
37. Ing. Marie Čapková, operátorka v telekomunikacích
38. Pavel Ratzenbek, OSVČ, živnostník
39. Ing. Antonín Medřík, učitel ZŠ
40. Jana Vanšurová, vedoucí personálního oddělení firmy
41. Tomáš Ester, student VŠ
42. Vítězslav Čeliš, majitel Westernového městečka
43. Marie Málková, důchodkyně
44. Jaroslav Sejkora, podnikatel, majitel velkoobchodu
45. Mgr. Petr Štěpánek, hudebník, spisovatel, člen krajské rady Trikolóry
46. Martin Blažej, řemeslník, truhlář
47. Alice Štěpánková, zdravotní sestra
48. Jan Zirnsák, obchodní zástupce
49. Jindřich Čeněk, manažer servisu, místopředs. kraj. rady Trikolóry
50. Luděk Zavadil, řidič z povolání

 

 

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET

1. Ing. Lubomír Tichý, lesní inženýr v důchodu a angažovaný občan

 

 

VÝCHODOČEŠI

1. František Brendl, ředitel společnosti, zastupitel města Pardubice
2. Martina Lacmanová, vychovatelka ZŠ, bývalá starostka města Chrast
3. Ing. Daniela Maixnerová, jednatelka spol., místostar. města Morav. Třebová
4. MUDr. Pavel Svoboda, bývalý ředitel záchranné služby, lékař
5. Ing. Jiří Lejhanec, OSVČ, zastupitel města Pardubice
6. Petr Tupec, starosta města Horní Jelení
7. Matěj Zelinka, organizátor kulturních akcí, zastupitel města Skuteč
8. Ing. Miloslav Soušek, OSVČ, zastupitel města Vysoké Mýto
9. Mgr. Bc. Radka Dojčánová, učitelka, lektorka
10. Mgr. Petr Šmíd DiS., klinický logoped
11. Pavel Čejka, OSVČ
12. MUDr. Tomáš Adámek, praktický lékař
13. Bc. Martin Svatoň, student ekonomie
14. RNDr. Milan Blaha, majitel Česské Poštovny na Sněžce, zastupitel města Morovská Třebová
15. Ing. Robert Koblížek, IT specialista
16. Bc. Petr Burian, městský strážník
17. Šárka Vágnerová, zdravotní sestra ZZS PAK
18. Josef Ehrenberger, včelař
19. MUDr. Zdeněk Novotný, neurolog specialista
20. Ondřej Laška, manažer, florbalový trenér
21. Ing. arch. Milan Košař, architekt, zastupitel města Pardubice
22. Bc. Josef Juřík, starosta obce Javorník
23. Ing. Ondřej Hlaváč, projektový manažer
24. Tomáš Linhart, statutární ředitel MFK Chrudim
25. Luboš Dostálek, místostarosta města Nasavrky
26. Romana Kroutilová, učitelka MŠ, starostka obce Přestavlky
27. Simona Žampachová, grafik
28. Pavel Kolář, hypoteční poradce
29. Ing. Petr Matoušek, ekonom
30. MUDr. Miloslav Junek, lékař
31. Ing. Jiří Šumpík, vedoucí oddělení provozu letadel
32. Tomáš Topol, vedoucí servisu, hokejový trenér
33. Nicola Kudláčková, mateřská dovolená
34. Michal Souček, OSVČ, radní města Králíky
35. Tomáš Doležal, strojní mechanik
36. Tereza Bartheldy, marketingový specialista
37. Ing. Josef Hynek, systémový specialista
38. Ing. Josef Šumpík, ředitel vývoje
39. Jiří Čepelka, statutární ředitel
40. Roman Kosuk, autorizovaný inženýr a stavitel
41. Robert Hajník, obchodní ředitel
42. JUDr. Pavel Nádvorník, ředitel
43. Jan Rejda, místostarosta Rosice nad Labem
44. Jan Řehák, OSVČ, místopředseda spolku Heřmani
45. Mgr. Jaroslava Matrasová, ředitelka ZŠ, starostka obce Tisovec
46. Mgr. Monika Kopecká, vedoucí domova pro seniory
47. Pavel Nevečeřal, zemědělec
48. Jaroslav Kopista, důchodce
49. Ing. Jaromír Dušek, OSVČ
50. Tomáš Čepek, manažer společ. a předseda představ. Via Vini a.s.

 

 

Zdraví Sport Prosperita

1. MUDr. Vítězslav Novohradský Ph.D., lékař
2. MUDr. Vladimír Kučera, lékař
3. Šimon Havlík, majitel restaurace
4. Jiří Zelenka, záchranář
5. Ing. Marek Zastoupil, student
6. Pavel Kourek, holič, spolumajitel barbershopu
7. Josef Máslo, úředník
8. Jiří Bačina, důchodce, bývalý hokejista, mistr ligy
9. Jan Pavlíček, trenér basketbalu
10. Jana Matějková, účetní
11. Kateřina Truplová, finanční poradce
12. Jiří Bačina, jezový technik
13. Leoš Nespěšný, OSVČ
14. Jindřich Pletánek, bezpečnostní manažer
15. Ing. Pavlína Menšíková, ekonomka
16. Patrik Moravec, OSVČ
17. Jan Doucha, provozovatel zdravotnické přepravní služby
18. Josef Jelínek, OSVČ
19. Milan Pokorný, důchodce
20. Andrej Grosu, OSVČ
21. Lukáš Stříbrný, řidič
22. Pavel Kraus, řidič
23. Jindřiška Moravcová, důchodkyně
24. Miroslav Panáček, OSVČ
25. Renata Kubíková, majitelka kosmetického studia
26. Lucie Dmejchalová, učitelka MŠ
27. Darja Máslová, zaměstnankyně chráněné dílny
28. Eva Panáčková, důchodkyně
29. Břetislav Moravec, důchodce
30. Renata Krausová, mateřská dovolená
31. Petra Moravcová, poštovní úřednice
32. Zdeněk Štefan, řidič
33. Jiří Halíř, důchodce
34. Carolina Hloušková, bankovní úřednice
35. Bohumír Fikejz, OSVČ
36. Martina Krausová, servírka
37. Vojtěch Puha, řidič
38. Monika Štefanová, dělnice
39. Jaroslava Doleželová, důchodkyně
40. Pavel Mazáč, podnikatel
41. Jan Kiss, řidič
42. Jaroslava Becková, soukromá podnikatelka
43. Lenka Kožárová, mateřská dovolená
44. Milan Doležel, důchodce
45. Lucie Firbacherová, servírka
46. Kateřina Sokolová, OSVČ
47. Jana Čepelová, důchodkyně

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím