Předposlední utkání sezóny skončilo výhrou domácího celku FC Hlinsko
06. 11. 2023.
visibility 1178

V neděli 5. listopadu se na hlineckém fotbalovém hřišti odehrálo předposlední utkání podzimní části sezóny 2023/2024 s týmem FK Letohrad. Hlinečtí fotbalisté na domácím hřišti udrželi gólový náskok a zvítězili s konečným výsledkem 3:2.

První poločas začal brankou domácího M. Opiny ve 24. minutě, ale po chybě hlinecké obrany se stav srovnal na 1:1. Do dvou minut ve 34. minutě ale odpověděl další brankou T. Volf a FC Hlinsko se dostalo zpět do vedení. Před samým koncem prvního poločasu byl ve vápně faulován domácí hráč a díky proměněné penaltě M. Petráně ve 41. minutě si Hlinsko odnášelo do kabin dvoubrankový náskok 3:1. Ve druhém poločase padl jediný gól a pouze do branky domácích. Utkání tak skončilo výhrou Hlinska 3:2.

Hlinecký fotbalový tým je na desátém místě tabulky se sedmnácti body. Poslední zápas odehraje FC Hlinsko v Kosmonosech 11. listopadu.