Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Školství Předávání vysvědčení pro základní školy v Hlinsku bude probíhat 26. června 2020 Vytvořit článek
Předávání vysvědčení pro základní školy v Hlinsku bude probíhat 26. června 2020
Věra Dvořáková (redakce) - 22. 06. 2020    1407    0 Líbil se vám tento článek?

Předávání vysvědčení proběhne ve všech třech základních školách v pátek 26. června 2020. Na pondělí 29. a 30. června je ve všech těchto školách naplánováno ředitelské volno.

 

Základní škola Ležáků:

 

Žáci se mají dostavit dle instrukcí, které obdrží od svých třídních učitelů telefonicky, pomocí sms a podobně. Vedení školy prosí, aby se žáci sešli ve stanovený čas pro svou třídu a s sebou měli vyplněné a vytisknuté čestné prohlášení https://bit.ly/cestne-prohlaseni (platí jen pro ty, kteří do této doby školu nenavštěvovali). Žáci musí mít roušku pro společné prostory školy. Odcházet budou opět ve stanovený čas pro jednotlivé třídy.

 

 

Základní škola Smetanova: 

 

Vysvědčení se bude předávat 26. června. 29. a 30. června bude ředitelské volno. Více informací bude poskytnuto přímo od učitelů školy. 

 

 

Základní škola Resslova: 

 

Vysvědčení bude předáváno 26. června od 8:00 hodin v kmenových učebnách. Žáci, kteří se v tento den dostaví, musí mít podepsané https://bit.ly/cestne-prohlaseni (pokud školu nenavštěvovali dříve). Je nutné mít s sebou roušku a vydezinfikovat si ruce před vchodem do školy.TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu