Dnes je 2. prosinec 2023, svátek má Blanka
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Vaše zprávy Postav domeček pro skřítka a vyhraj hračku podle vlastního návrhu aneb jak se skřítkům daří v půlce prázdnin? Vytvořit článek
Postav domeček pro skřítka a vyhraj hračku podle vlastního návrhu aneb jak se skřítkům daří v půlce prázdnin?
Soutěže pro děti - 03. 08. 2022    1221    0 Líbil se vám tento článek?

Milé děti,

skřítci Vám moc děkují, neboť v Srní již nemají jen jeden domeček, ale malou lesní vesničku čítající celkem sedm domečků a velkou spoustu barevných kamínků. Navíc další soutěžní domečky vyrostly na jiných místech, takže skřítkům se začalo všeobecně dařit :-)

Fotografie všech obydlí se však skřítci z pochopitelných důvodů v rámci férovosti rozhodli uveřejnit až v září. Ještě do konce srpna se totiž mohou zapojit další stavitelé a postavit kdekoliv v lese svůj skřítčí domeček. Pokud se tak stane, zašlete nám jeho fotografii na email skritekzlesa@email.cz . Během měsíce září proběhne zde na webu hlasování o nejlepší dílo a  autor vítězného domečku získá výhru v podobě hračky dle vlastního návrhu od paní Hany Panáčkové z firmy Moje hračka!  http://www.namalujsihracku.cz/

 

Skřítčí vesničku najdete v lese nedaleko obce Srní a naleznete zde nejen malované kamínky, ale i krabici plnou skřítčí zábavy. GPS souřadnice našeho příbytku jsou: šířka: 49,78221 délka: 15,88053. (Po příchodu do obce Srní směrem od Hlinska zatočte hned doprava. Na konci ulice odbočte vlevo a následně 2x vpravo. Dojdete do slepé ulice k lesu. Vstupte do lesa a pokračujte rovně po pěšině 😊 )

A jak dopadli skřítci domácí?

Inu, je vidět, že skřítkům se daří spíše v lese. Domácí skřítci jistě jsou, ale zřejmě jsou tak dobře ukryti, že jim domácí obydlí nikdo nestaví. Dorazil nám jen jeden domeček pro trochu většího skřítka, který se zmocnil nepotřebných palet, od Ludíka a Toničky a jejich tatínka! Ten samozřejmě odměňujeme slíbenými vstupenkami do světa skřítků a víl. Zbylé vstupenky jsme se rozhodli věnovat prvním 4 lesním domečkům, které nám dorazily na email. S jejich budovateli se skřítci spojí :-)

Veselý zbytek prázdnin přejí skřítkové!TAG
Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu