Dnes je 21. září 2023, svátek má Matouš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Pořadatelé kulturních a sportovních akcí na území Hlinska mohou žádat o dotace od města Vytvořit článek
Pořadatelé kulturních a sportovních akcí na území Hlinska mohou žádat o dotace od města
Petr Laštůvka (redakce) - 16. 11. 2022    539    0 Líbil se vám tento článek?

Rada města vyhlásila termín pro podávání žádostí o přidělení účelových dotací z rozpočtu města Hlinska na rok 2023. O finanční prostředky lze žádat až do 30. prosince 2022. Programové dotace se vyhlašují pouze jednou v kalendářním roce. Poskytují se v oblasti kultury, sportu, na podporu spolkové činnosti a na mimoškolní a volnočasové aktivity dětí a dospělých. O dotaci nelze žádat na akci, která je již přímo podpořena z rozpočtu města Hlinska.

„Jedná se o standardní finanční podporu, kterou vypisujeme pro hlinecké spolky a sportovní oddíly pravidelně každý rok. Samozřejmě se budeme v rámci rozpočtu bavit, jaké prostředky a v jaké výši budou poskytnuty. Osobně bych chtěl zachovat minimálně výše částek, které jsme dosud dávali jednotlivým organizacím. Proto budu považovat za úspěšně, když udržíme stávající poskytovanou výši podpory," uvedl Miroslav Krčil, starosta města Hlinsko.

Účelové dotace se budou poskytovat celkem ve čtyřech programech, více informací je uvedeno přímo na webových stránkách města Hlinska.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu