Pořadatelé kulturních a sportovních akcí na území Hlinska mohou žádat o dotace od města
Profilovka
16. 11. 2022.
807

Rada města vyhlásila termín pro podávání žádostí o přidělení účelových dotací z rozpočtu města Hlinska na rok 2023. O finanční prostředky lze žádat až do 30. prosince 2022. Programové dotace se vyhlašují pouze jednou v kalendářním roce. Poskytují se v oblasti kultury, sportu, na podporu spolkové činnosti a na mimoškolní a volnočasové aktivity dětí a dospělých. O dotaci nelze žádat na akci, která je již přímo podpořena z rozpočtu města Hlinska.

„Jedná se o standardní finanční podporu, kterou vypisujeme pro hlinecké spolky a sportovní oddíly pravidelně každý rok. Samozřejmě se budeme v rámci rozpočtu bavit, jaké prostředky a v jaké výši budou poskytnuty. Osobně bych chtěl zachovat minimálně výše částek, které jsme dosud dávali jednotlivým organizacím. Proto budu považovat za úspěšně, když udržíme stávající poskytovanou výši podpory," uvedl Miroslav Krčil, starosta města Hlinsko.

Účelové dotace se budou poskytovat celkem ve čtyřech programech, více informací je uvedeno přímo na webových stránkách města Hlinska.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image