Dnes je 21. září 2023, svátek má Matouš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Rekonstrukce fotbalového hřiště Vytvořit článek
POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Rekonstrukce fotbalového hřiště
Petr Laštůvka (redakce) - 02. 06. 2022    668    0 Líbil se vám tento článek?

Rekonstrukci fotbalového hřiště sliboval volební program ČSSD s podporou nezávislých kandidátů v roce 2018. Jeho celkovou rekonstrukci ale přibrzdil přechod financování těchto projektů z Ministerstva školství na Národní sportovní agenturu a epidemie koronaviru. V areálu hřiště tak zatím došlo k výměně sedaček na tribuně a instalaci osvětlení na tréninkovém hřišti.

„Ve volebním programu jsme říkali, že připravíme rekonstrukci fotbalového hřistě. V tomto jsme několik kroků realizovali ve smyslu toho, že jsme například instalovali nové osvětlení na tréninkové hřiště, sedačky na tribuně a že se postupně do celého areálu investuje. Nicméně zde byl do určité míry limit v tom, jak fungovala Národní sportovní agentura. V podstatě, jak přecházela agenda těchto projektů z Ministerstva školství právě na Národní sportovní agenturu, tak se financování projektů pozastavilo a my jsme museli připravované aktivity trochu přibrzdit," říká k bodu volebního programu starosta Hlinska Miroslav Krčil.

Starosta Krčil dále dodal, že rekonstrukci fotbalového hřiště si s sebou chce vzít i do dalšího období a že je to projekt, který by rádi zrealizovali. Projekt se týká hlavně celkové rekonstrukce samotné hrací plochy a také oplocení areálu fotbalového hřiště.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu