Dnes je 1. říjen 2023, svátek má Igor
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Opravy komunikací a chodníků ulic Kavánova, Erbenova a Drahý růžek Vytvořit článek
POD LUPOU: Volební program vedení hlinecké radnice 2018-2022 - Opravy komunikací a chodníků ulic Kavánova, Erbenova a Drahý růžek
Petr Laštůvka (redakce) - 18. 08. 2022    811    0 Líbil se vám tento článek?

Opravy komunikací a chodníků ulic Kavánova, Erbenova a Drahý růžek sliboval volební program ČSSD s podporou nezávislých kandidátů v roce 2018. Rekonstrukce těchto tří vedlejších ulic byla rozdělena do několika etap, ta poslední byla dokončena v letošním roce v červnu a týkala se ulice Erbenova. Součástí stavebních prací bylo také vybudování nového úsporného veřejného osvětlení.

„Ulice Kavánova, Erbenova a Drahý růžek byly kompletně opraveny včetně chodníků a veřejného osvětlení. Investice si vyžádala více než 20 milionů korun. Rekonstrukce ulice Erbenova by měla být nyní uzavřena i po dotační stránce," uvádí k investicím do infrastruktury města starosta Hlinska Miroslav Krčil.

V roce 2021 se realizovala první etapa rekonstrukce ulice Kavánova, jejíž součástí bylo vybudování parkovacích stání u prodejny COOP Jednota a nového veřejného osvětlení. Na investici požádalo město Hlinsko o dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Opravovaný úsek začínal v napojení na ulici Adámkova třída a končil křižovatkou s ulicí Ležáků.

Ve druhé etapě došlo k rekonstrukci ulice Erbenova, jejíž součástí bylo také vybudování nového veřejného osvětlení. Rekonstrukce ulice, která způsobila uzavírku mezi křižovatkami ulic Ležáků a Drahý růžek, byla zahájena letos v březnu a trvala do začátku měsíce června.Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu