

Vzdělávací centrum Planeta Hlinsko zve na akci pro všechny věkové kategorie s názvem NOC VĚDCŮ. Ta se koná v pátek 26. září od 17:00 do 22:00 hodin. Vstupné je zdarma.
“Již podruhé jsme organizátoři této celorepublikové akce, jejímž cílem je popularizace vědy a techniky. Letošním tématem je Bohatství. Máme pro vás připravený bohatý program!” tak zní pozvánka Planety Hlinsko.
Program bude zahrnovat hledání zlata na nádvoří Planety, poznávání přírodnin, kvízy, testy, vědecké pokusy v laboratoři, práci s mikroskopem, přednášku o mincích či UV hru.
Na celorepublikové akci Noc vědců se podílí základní, střední a vysoké školy, vědecká pracoviště, muzea, knihovny, science centra, hvězdárny, planetária a další organizace z celé ČR. Jejím posláním je ukázat lidem, že věda není nudná, ale naopak je plná zajímavostí a užitečných odkazů.
Zdroj foto: www.planetahlinsko.cz