Odstávka ratajského přivaděče vody

Sdílet článek:
06. 08. 2019 • 11:00

Vážení obyvatelé Města Hlinsko. Jak jsem Vás již koncem minulého týdne informoval, bude tento čtvrtek provedeno přepojení části tzv. ratajského přivaděče vody na nově položené litinové potrubí o světlosti 300 mm. Tyto práce si vyžádají úplné odstavení tohoto přivaděče, který zásobuje vodou z vodojemu Lázně vodojemy v ulici Poličská (mezi Hlinskem a Čertovinou), a dále i horní tlakové pásmo samotného Města – zvláště pak panelové sídliště, ale např. i areál společnosti Megatech. V předchozím příspěvku je toto pásmo označeno modře.

Za naši společnost mohu prohlásit, že jsme se na akci velmi dobře připravili a uděláme vše proto, aby vlastní odstavení trvalo, pokud možno, krátký časový úsek anebo (dokonce) v dolních pásmech neproběhlo vůbec.

Termín provedení akce: 8.8.2019, od 9:00 do 14:00 hodin

Seznam „zasažených“ ulic: Družstevní, Československé armády, Čechova, Palackého, Tausigova, Jiráskova, Slavíčkova, Šafaříkova, Rubešova, Poličská, Májová, U Lípy, Květná, Holandská, Slovenská, Blatno (horní část), Rataje.

Seznam ulic, kde budou umístěny cisterny s pitnou vodou: Družstevní U Růže, Blatno u kapličky, Holandská, Poličská u PZP Merlin, v areálu Megatech, Čs. Armády (dle aktuální možnosti).

Na závěr bych Vás chtěl ještě pokud možno požádat o alespoň základní samozásobení vodou v domácnosti, např. do kbelíku, konvic, hrnců, atd. S poděkováním za porozumění a s omluvou za způsobené omezení Václav Kloboučník, VS Chrudim.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se