Dnes je 4. říjen 2023, svátek má František
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Odstartovala dotační výzva na startovací vouchery pro podnikatele z Pardubického kraje Vytvořit článek
Odstartovala dotační výzva na startovací vouchery pro podnikatele z Pardubického kraje
Věra Dvořáková (redakce) - 19. 10. 2021    1028    0 Líbil se vám tento článek?

Do 27. října 2021 do 12:00 lze podávat žádosti o dotace na startovací vouchery pro podnikatele. Výzvu zveřejnil Pardubický kraj a začínající podnikatelé z Pardubického kraje mohou dohromady získat až milion korun.

 

Startovací vouchery jsou určeny na podporu začínajících podnikatelských záměrů. Žádat o dotace mohou podnikatelské subjekty, které podnikají méně než jeden rok nebo jeden až tři roky.

 

 „Pardubický kraj při rozjezdu projektu Parádní kraj deklaroval, že to s podporou podnikatelů myslí vážně. Dobře víme, že začínající podnikatelé nemají zrovna na růžích ustláno a velmi zvažují každou investici, zda je opravdu nezbytná. Proto vznikl dotační podprogram Podpora nových podnikatelských záměrů a rozvoje regionální podnikatelské aktivity – Startovací vouchery. O částky od 20 tisíc do 200 tisíc korun mohou žádat pouze začínající podnikatelé sídlící a vykonávající svou činnost v Pardubickém kraji,“ uvádí Ladislav Valtr, radní Pardubického kraje pro oblast regionálního rozvoje, evropských fondů a inovací.

 

Pět dnů před podáním žádosti je nutné absolvovat konzultaci se zaměstnanci kraje, kteří na základě zkontrolování projektu vystaví doporučení.

 

Kontaktními osobami jsou Mgr. Miroslav Smejkal, tel: 466 026 306, e-mail: miroslav.smejkal@pardubickykraj.cz a Ing. Petr Bořek, tel: 466 026 322, e-mail: petr.borek@pardubickykraj.cz.

 

Jak přesně postupovat: https://bit.ly/zadosti-o-startovaci-voucheryLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu