Dnes je 6. květen 2021, svátek má Radoslav
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod Od 5. května se bude testovat antigenními testy z úst v MFC Hlinsko Vytvořit článek
Od 5. května se bude testovat antigenními testy z úst v MFC Hlinsko
Věra Dvořáková (redakce) - 29. 04. 2021    898    0 Líbil se vám tento článek? 0

Město Hlinsko ve spolupráci se společností Safres Group s. r. o. nabízí občanům možnost nechat se zdarma otestovat na přítomnost koronaviru. Testování probíhá formou výtěru z úst, který je zcela bezbolestný. Výsledek je k dispozici do 20 minut a v případě pozitivního testu se hned provede testování PCR metodou.

 

Testuje se v Multifunkčním centru na Adámkově třídě 341, do budovy se pro tyto účely vchází bočním vchodem. Otevírací doba je vždy ve středu a neděli od 12:00 do 18:00 hodin. První testování proběhne 5. května 2021.

 

Testování probíhá zdarma, stačí předložit kartičku zdravotního pojištění. Na testy není třeba se objednávat a jedna osoba se může nechat testovat každé 3 dny. Od pozitivního testu je to možné po 90 dnech.

 

Potvrzení o nepřítomnosti viru je platné v zaměstnání, školách a všude jinde, kde je vyžadováno. Pro každého otestovaného je připraven dárek v podobě respirátoru zdarma.

 

Službu poskytuje společnost SAFRES, kontaktovat je ji možné na telefonu 777 789 999 nebo emailu safres@safres.cz. Více informací o společnosti na jejich webu www.safres.cz.

 

 

Zdroj foto: Facebook Safres

 


TAG
testování antigenní testy kovid covid
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •