Dnes je 10. prosinec 2022, svátek má Julie
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Obce a nevládní organizace mohou žádat o finanční podporu Vytvořit článek
Obce a nevládní organizace mohou žádat o finanční podporu
Věra Dvořáková (redakce) - 14. 04. 2021    604    0 Líbil se vám tento článek?

Spolek Místní akční skupina (MAS) Hlinsko vyhlásila již 5. výzvu pro obce nebo svazky obcí, příspěvkové organizace zřízené obcí, nestátní neziskové organizace, registrované církve a náboženské společnosti a evidované církevní právnické osoby. Jedná se o čerpání finančních prostředků z Programu rozvoje venkova. Datum pro podání žádostí je do 22. dubna 2021

 

Obce a svazky obcí mohou žádat o finanční podporu v oblastech investic do veřejných prostranství, do staveb a vybavení hasičských zbrojnic.

 

Dále mohou žádat o financování do staveb a vybavení pro kulturní a spolkovou činnost. Jedná se například o kulturní domy, koncertní a divadelní sály, klubovny, kina, orlovny či sokolovny. Zahrnuty jsou i investice do obecních knihoven. V této oblasti mohou žádat také příspěvkové organizace zřízené obcí nebo svazkem obcí, nestátní neziskové organizace, registrované církve, náboženské společnosti a církevní právnické osoby.

 

MAS Hlinecko pro tyto účely připravila dotační titul ve výši 4,8 milionu Kč. Cena podaných projektů musí být vyšší než 50 000 Kč. Dotace může činit až 80% výdajů.


Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu