O víkendu se v Hlinsku běhalo

Napsal/a
Gabriela Moravcová

Stadion v Olšinkách během sobotního dopoledne ožil díky 67 běžcům, kteří si přišli změřit síly na Hlineckou osmičku a Hlinecký půlmaraton.

Závod se běžel ze stadionu na lípu, odkud se běželo po silnici do Studnic, kde se odpojil půlmaraton od osmičky. Ti, kteří běželi osmičku, pokračovali do Hamrů a zpět do Hlinska po modré turistické značce. Závodníci půlmaratonu pokračovali ze Studnic do Košinova, ze kterého běželi lesní cestou na silnici vedoucí do Vortové, Hamrů a zpět do Hlinska již po stopách běžců osmičky. 

Nejrychlejším mužem Hlineckého půlmaratonu byl Hradecký Jaromír (1:17:49) a ženou Klinecká Jana (1:40:04). Hlineckou osmičku nejrychleji zaběhli Tlustoš Pavel a Tlustošová Veronika. Celkové výsledky jsou k dispozici zde: http://bit.ly/Výsledky_Hlinecký_půlmaraton

Dalšími závody, které se budou konat v okolí Hlinska, jsou Monacký maraton, který se uskuteční v sobotu 7. září ve Slatiňanech, více informací zde: http://bit.ly/Monacký_maraton_7září, Saar Challenge, který se poběží v Hlinsku 21. září, více informací zde: http://bit.ly/Saar_Challenge a na konci září se poběží v Chrudimi vinařská desítka, více informací naleznete zde: http://bit.ly/Chrudimská_10.

Štítky článku:
· · · · ·
Kategorie článku:
Sport

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sdílení
ZAVŘÍT