ZAVŘIT

Koupit reklamu Reklama  •  
Dnes je 10. duben 2021, svátek má Darja

O stavební parcely v Hlinsku je stále velký zájem

PARTNEŘI

O stavební parcely na území města Hlinska je obrovský zájem. Ten potvrdila vysoká účast dražby parcel na Drachtinách, která proběhla v minulém týdnu. Tento týden rada města Hlinska doporučila všechny výsledky dražeb zastupitelstvu k projednání a k prodeji. Po příštím jednání zastupitelstva se učiní kroky k převedení pozemků jejich budoucím vlastníkům.

 

“Mě osobně zájem o parcely velice těší a jsem rád, že jsme takhle kápli do noty našim spoluobčanům nejen z Hlinska ale také z okolních obcí. Myslím, že je to důkaz toho, že u nás v Hlinsku lidé chtějí bydlet a chtějí s naším městem spojit svoji budoucnost. Právě v této složité době je to jeden z velkých vzkazů, že Hlinsko budoucnost má.” uvádí starosta města Hlinska Miroslav Krčil. 

 

I do budoucna se počítá s přípravou dalších parcel v Hlinsku. Předpokládá se, že v příštích měsících se budou nabízet další pozemky k prodeji. Nebude to ale v lokalitě na Drachtinách, ale v dalších lokalitách ve městě. Příprava parcel pro bydlení je jednou z priorit vedení Hlinska.

 

Zdroj foto: Facebook Miroslav Krčil

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Koupit reklamu Reklama  •  
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím