O letních prázdninách čeká návštěvníky Betlému Hlinsko pestrý program
Profilovka
20. 06. 2024.
447

Pravidelný speciální program v Památkové rezervaci Betlém Hlinsko s názvem Betlémské léto se bude konat po celý červenec a srpen. Líbit se bude dětem i dospělým. Programy trvají vždy cca od 10:00 hodin každé úterý, čtvrtek a sobotu.

Každé úterý se v domku č.p. 180 bude konat program Korále z klokočí, kdy se návštěvníci seznámí se zapomenutým materiálem a budou si moci i vyrobit šperk. Na program je potřeba se dopředu registrovat a to na emailu sona.pelclova@nmvp.cz nebo na telefonním čísle 469 311 429. Vstupné na program stojí 80 Kč. 

Další pravidelnou prázdninovou akcí budou Loutkohrátky na Betlémě, která bude pro návštěvníky připravena každý čtvrtek. Akce zahrnuje i výrobu loutek z papíru nebo možnost si zahrát s marionetami. Loutky návštěvníci najdou v domku č.p. 161.

O prázdninových sobotách se návštěvníkům představí držitelé titulu Nositel tradice Pardubického kraje v rámci programu Žijící poklady. Program se uskuteční v rámci výstavy v domku č.p. 178. 

Poslední akcí bude Rozloučení s prázdninami 29. srpna, kdy se Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi rozloučí s dětmi a dospělými dvěma loutkovými představeními v 11:00 a ve 14:00 hodin.

Celý program: https://bit.ly/Betlémské-léto

Zdroj foto: www.nmvp.cz

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image